Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok? Kb 2 éve kezdődö...

Beteg vagyok? Kb 2 éve kezdődött. Előre szólok kicsit érdekes történet lesz.

Figyelt kérdés
Ha a közelemben bekapcsolják a tv-t akkor ideges leszek és lejjebb veszem. De annyira hogy már alig lehet hallani. Ez vmi kényszerbetegség? Addig nem nyugszom amíg lejjebb nem veszem,mert ha nem tiszta ideg vagyok... Annyira kellemetlen.Itthon is ha bekapcsolják a tv-t ideges leszek és azon vagyok hogy minél előbb lejjebb vegyem vagy kikapcsoljam...én ebbe már beleőrülök....valakinek van vmi hasonó bogara?????
2010. aug. 24. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
De csak a tévé? Ha valakik zajonganak körülötted például, az nem zavar (annyira)?
2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak a tv:S
2010. aug. 24. 11:57
 3/4 anonim válasza:
néha nekem is van ilyenem.. nem csak TVvel, hanem pl. csöndet akarok, és ha beszél vki, vagy van valami zaj, tök ideges leszek. Mondjuk én kényszerbeteg vagyok, de nem tudom, h összefügg-e vele... más 'furcsaságod' nincs?
2010. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem csak a tv....még sokszor ha csak kis hangerőn megy már akkor is legszivesebben kikapcsolnám...sztem én is kényszerbeteg vok..:S:S:S
2010. okt. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!