Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem? Ez már...

Mi történik velem? Ez már nagyon aggasztó!

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 17 éves és a mensim rendszertelen, és most két hónapot késik...enni nem nagyon bírok, világéletemben vékony voltam

A hasam állandóan korog és mintha mozogna benne valami (terhesség kizárva)

Egész nap fáradékony vagyok és legszívesebben aludnék, D vitamin hiányom van, de arra kaptam cseppeket

Sokszor arra ébredek fel éjjel, hogy majd szét szakad a húgyhólyagom, annyira kell mosdóba mennem.

Emellett a hasam nagyon gyakran fáj, de a mensim még mindig sehol...

Valakinek valami tippje van hogy mi lehet ez?


2018. máj. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nekem is hasonlo problemaim vannak/voltak, en is baromi vekony vagyok. Bar nekem most normalis a menzeszem fogamzasgatloval, nem tudom anelkul milyen lenne.

A haskorgas nekem is van neha, en inkabb morgasnak hivom mert a beleimnel erzem es kajalas utan jeletkezik neha.

A faradekonysag lehet vashiany is, esetleg hormonalis gond, vagy csak szimplan keveset alszol vagy amit alszol az se pihenteto.

A felebredes pisiles miatt es a hasfajas is lehet felfazas.

De dokihoz erdemes lenne elmenni mindenkepp.

2018. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak nem "normális a menzesze a fogamzásgátlóval", hanem nincs menzesze, a fogamzásgátló ugyanis kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Jóhogy normális a vérzése, hiszen hormonok szabályozzák. Viszont a fogamzásgátló nem oldja meg a problémáidat, kérdező, maximum elfedi a tüneteket. Így azt semmiképp sem ajánlom. Menj el nőgyógyászhoz és endokrinológushoz. Ők alapos kivizsgálás után tudnak érdemben információt adni neked.
2018. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Elso valaszolo vagyok.

Igen, teny, hogy nem a termeszetes folyamatot szabalyozta be, de sokkal baratibba tette ezt az egesz menzesz dolgot szamomra.

2018. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as miről eszélsz? NINCS menzeszed, és nyugi, amint abbahagyod a tablettát ugyanolyan szar lesz, mitn előtte, mert SOHA nem volt beállva. Nem kéne bogyót szedni rendszertelen ciklusra, mert aztán majd kapkodhatod a fejed, hogy miért nem tudsz teherbe esni, meg miért jön meg összevissza - ha egyáltalán.


Kérdező, ez komolyabbnak tűnik egy egyszerű menzigondnál. :(

- én elmennék urológushoz az éjszakai vizelet-dolog miatt,

- teljes vérkép

- pajzsmirigy-vizsgálat sem ártana.

- emellett gasztroenterológia a vékonyságod és "gyomorkorgás" miatt.

2018. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Rendben, akkor nincs menzeszem es nem is lesz. :D
2018. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!