Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális spirál felhelyezése...

Hormonális spirál felhelyezése után normális?

Figyelt kérdés

Hormontartalmú mini spirálom van, mivel még nem szültem. Az első 3 hónapban 2 hetes vérzéseim voltak, elég gyengék hol volt-hol nem, néha azt hittem elmúlt de amikor együtt voltam a párommal vagy maszturbáltam utána mindig görcsökkel véreztem ez alatt a két hét alatt, ha már úgy látszott vége a mensinek, akkor is.


Most vagyok a negyedik hónapban, már csak egy hetet véreztem gyengén múlt héten, viszont a másik problémám még mindig fennáll. Napokig semmi vér nem volt, magamhoz nyúltam, erre görcsösen vérzek.


Szerintetek érdemes még várnom, hátha beáll valami rendszer ebbe az egészbe?

Nem szívesen vetetném le, nehéz volt összehoznom rá a pénzt és más védekezési módszerek nem jöttek be, de nyilván az egészség az első.


járt már valaki hasonlóan?



2018. máj. 25. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!