Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitenetek? Tobbi lent

Segitenetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Elszeretnek menni fogamzásgátló tablettát íratni (Szűz vagyok meg) barátommal tervezzük a nemi életet es szeretnek íratni gyógyszert. Ilyenkor is hozzam nyúlnak? Vagy levetkoztetnek? Vagy van valami vizsgálat?
2018. máj. 25. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
En azt javaslom neked hogy meg ne szexelj, latszik rajtad hogy milyen eretlen gyerekes felfogasod van.
2018. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok. De azert kösz. Csak kivancsi vagyok mert elegge felek a nőgyógyásztol.

Normalis választ vártam.

2018. máj. 25. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem nyùlnak hozzàd. Òvszert nem szeretnètek hasznàlni?
2018. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
igen, hozzád nyúlnak, de rutinvizsgálat az egész, nem vesz igénybe sok időt. nem mondom, hogy kellemes, de a nőgyógyásznak a nemiszerved csak egy egyszerű eszköz, szóval próbálj meg lazítani a vizsgálaton, és ne feszélyezzen, hogy most túrkálnak benned, mert akkor lehetséges, hogy eléggé fájni fog. alul kell csak levetkőznöd, aztán felfekszel egy ilyen asztalszerűségre, szétteszed a lábaid, ő gyorsan megnézi, mi van közte, és kész:D és utána felírja a neked megfelelő gyógyszert.
2018. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm. En azthittem szuzen nem nyúl hozzam. Anyukám is azt mondta :/
2018. máj. 25. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Orvos válogatja.
2018. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ertem
2018. máj. 25. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első szextől kezdve évente ajánlott rákszűrésre menni. Szóval törődj bele a manuális nőgyógyászati vizsgálatba.
2018. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen de en meg Szűz vagyok. Es ugy szeretnek íratni tablettát.
2018. máj. 25. 21:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudtam, hogy ha szűz vagy, nem csinál rákszűrést, csak indokolt esetben. Nem tudom ez mennyire számít indokoltnak, mármint nyilván a tabletta szedéséhez mindenképpen, de őszintén szólva lehet azt mondja, hogy menj majd akkor bogyót iratni, ha már nem vagy szűz. Miért nem csináljátok először gumival inkább?
2018. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!