Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nők miért szeretitek a...

Lányok nők miért szeretitek a betéteket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Csak a betétmániás pasik szeretik, mint te, aki sose bírsz magaddal esténként.
2018. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én utálom, mert undorító. Azért használom, mert praktikus, és egészségesebb, mint a tampon.
2018. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem a betéteket, mert egyszerűbb vele bánni, mint a tamponnal, ha cserélni kell. Akkor cserélem amikor akarom, mem kell megvárni, h megteljen. Sokkal egyszerűbb nyomon követni az eseményeket: érzem, h mikor jön, mennyi, milyen az állaga, színe ilyesmi. Nem terheli feleslegesen a hüvelyt és könnyebben ki is tisztul azáltal, h kintud folyni, nem pedig odabent szívja fel a tampon. Jó, néha valóban elég undi, de a tampon sem különb szerintem, mert pl én amikor egyszer-kétszer használtam, és húztam ki a telit, hozzá csapódott a wc csésze falához, és egy csomó vér kifolyt belőle, valamint sokszor jártam úgy, h amikor kivettem utána még egy jó adag kifolyt belőlem. Jah, és én a betétet nem szoktam érezni, csak akkor ha már jócskán ment bele cucc, a tampon madzagja viszont végtelenül idegesít, nem beszélve arról, h elég lesujtó látvány (fürdésnél, tükörből) amikor egy kékszínű madzag lóg ki belőlem... Szóval, összességében a betét nekem sokkal praktikusabb, ezért az esetek 99%-ában azt használok, tampont kb csak akkor, ha váratlanul jön meg, és nincs nálam betét, és akitől tudnék kérni az meg tamponozik, akkor nincs mese, kénytelen vagyok azt használni, de addig legalább el tudok menni betétet szerezni. Hál istennek ilyen már nagyon régen volt, mert pár ilyen eset után mindig tartok magamnál (táskában, kocsiban, munkahelyen stb) betétet, h ha hirteln kell, ne mástól kelljen kérni, mert a környezetemben kb mindenki tamponos (ahogy a legtöbb nő is), ha valaki használ is betétet max csak éjszakára.

Egyébként a legtöbb nő nem hogy nem szereti, egyenesen utálja a betétet, vagyunk páran akik jobban szeretjük a tamponnál, meg van olyan is, aki kényszerből használja, mert nem használhat tampont így kénytelen betétezni, de attól még utálják.

Remélem kielégítő választ adtam így, h nem csak azt írtam le, h miért szeretem a betétet, hanem azt is, h a tampont miért utálom.

2018. jún. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!