Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hgy hüvelygombám van?...

Lehet hgy hüvelygombám van? És pont most menstruálok

Figyelt kérdés

Már 5 napja viszketek ott lent es ma jött meg. Eddig volt az a fehér túró szerű valami, tegnap kiütéses lett és nagyon viszket és fáj. Canestennel kentem 1,5 napja, most abbahagytam mert megjött. Az orvos csak jövőhéten rendel, addig úgy érzem majd meg halok. Pisilni nem akarok sűrűn járni mert van hgy csíp és ha megtörlöm az is fáj. Járkálni sem nagyon járkálok, mert olyankor dörzsöli a betét.

Nem tudom mit kéne az orvosig csinálnom. Olvastam a kúpokról de azt menstruáció alatt nem szabad használni.

Valószínűleg wc től kaptam el mert még szűz vagyok. Egy kicsit félek az ovostól mert elvileg azt a kacsát fogja bedugni és ha még nem voltam pasival akkor fájni fog. De tudom hgy muszáj ugyhgy jövőhéten tuti elmegyek. Még itt a hétvége és nem tudom mit csináljak. Ebben szeretnék segítséget, tanácsokat kapni.

Amúgy 17 éves vagyok ha ez is számít.



#menstruáció #hüvelygomba #égő-viszkető érzés
2018. máj. 26. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem hgy az első 3-4 napban csak a csiklóm fájt, viszketett. Most már ahgy kiütéses lettem (már a 'lyuk' mellett is) így ott fáj és viszket ahol a kiütés van.
2018. máj. 26. 10:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg így hgy megjött, elmehetek orvoshoz? Ilyenről semmit nem tudok. Kérlek segítsetek. A menstruációm még 5 napig tart de van olyan hgy 6ig. Az orvos viszont 3 nap múlva rendel és minél hamarabb szeretnék hozzá elmenni.
2018. máj. 26. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz, függetlenül attól, hogy vérzel-e, vagy sem. Ő biztos okosabbat tud mondani, bár nem értem, mire vártál, ha már 5 napja viszkető érzés volt.?
2018. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció után menj orvoshoz. Nem biztos, hogy gombás fertőzésed van, lehet bakteriális is. Ő tudni fogja. Vannak szűzkacsák is, de az is lehet, hogy kenetvétel nélkül is tudni fogja, mi a bajod. Azt mindenképpen mondd, hogy még szűz vagy. A vizsgálatig semmit nem tudsz csinálni, menstruáció alatt ugyanis mindenféle kezelés értelmetlen, ahogy írtad. Szóval muszáj megvárnod, amíg elmúlik.
2018. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem (mivel borotválom) hgy egy kicsit megnőtt a szőr és ettől viszket.
2018. máj. 26. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy attól viszket. Viszont azt írtad, túros állagú folyásod van. Azt nem a borotválkozás utáni irritáció okozza, hanem sajnos fertőzés.
2018. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!