Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap után megyek 3 napos...

Holnap után megyek 3 napos osztkirándulásra és nekem pont megvan! Mit csináljak? Tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Na szóval... Hérfőn megjött és én csütrörtökön mennék 3 napos oszt.kirándulásra az ERDŐBE(magyarán erdei suli)

Mennyi betétet vigyek és azokat hogyan cseréljem ki.Sokar fogunk túrázni tehát nem lesz nagyon alkalmam cserélni.

Nem ez az első mensim,ezért vmennyire tapasztalt vagyok.

Van,hogy 4 napos a mensim,van hogy 6 :(

És még az...hogy kezd elfogyni a betét ezért el akarok menni venni.Nem néznének meg?

Köszi a válaszokat! 12/L



2018. máj. 22. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Túrázáshoz vigyél a legnagyobb éjszakai betétből. Az sokat kibír. Fák között tudsz cserélni, bár nem túl kellemes. Vigyél nedves törlőkendőt, hasznodra fog válni. És legyen nálad sok zsepi. Hogy mennyi betétet kell vinned, azt te érzed. Én a helyedben megpróbálnám a tampont is, 100x praktikusabb megoldás lenne túrázáshoz.
2018. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tampont nem merek használni.Na meg persze nem a kirándulás napján szeretném előszőr kipróbálni :)
2018. máj. 22. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél zacsit is, amibe rakhatod a használt betétet, zsepit, stbt, hogy ne az erdoben kelljen hagynod, hanem az első kukánál kidobhasd.

Valamint vannak ezek a kézfertőtlenítő gélek, szerintem abból is érdemes beszerezned, az mindig jól jön. (túra közben..Evés előtt, ilyesmi, ahol nincs lehetőség kezetmosni)

2018. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan menjél el és vegyél betétet,minden nő szokott venni betétet,tampont,sőt,van,hogy férfiak veszik meg a feleségeiknek.Nem fognak bámulni,ne aggódj.:)


A tampont ma vagy holnap is kipróbálhatod,nem kell pont a túra napjára hagynod.

Ha a betét mellett döntesz,akkor pedig tégy úgy,ahogy előttem is írták.Jó ötleteket adtak.

2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Én azt ajánlom, hogy a betétre még tegyél wc-papírt is. Valami vastagabbat. Az is felfog valamennyit.

Azt is csinálhatod, hogy 2 betétet teszel egymásra, és ha az egyik megtelt, csak azt veszed ki, a másik meg marad.

Vigyél valami tartót, amibe a használt betéteket teszed, mert az erdő közepén szerintem nem szerencsés eldobálni. A nedves törlőkendő is jó ötlet. Ajánlom az Always Sensitive betéteket (abból is az éjszakait) mert alig érzed hogy ott van, és nagyon sokat bír.

Mindenképpen vegyél betétet, inkább legyen több mint kevesebb.

,,Nem néznének meg?"- ha az eladókra gondolsz, nem. A Rossmannban, vagy Dm-ben természetes. Én is mentem már le egyedül a Dm-be betétet venni, és nem volt ciki egyáltalán.

Ha van még kérésed nyugodtan írj privában

2018. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

A tamponnal kapcsolatban: nem ajánlom túrázásra, mert azt nem tudod csak úgy kicserélni az erdő közepén. Csak megmosott kézzel szabad eltávolítani, különben fennáll a TSS veszélye.

Max. 6-8 órát lehet bent(amikorra megtelik), az se biztos, hogy időben tudnád cserélni. És ez nem játék.

2018. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hanyagold még a tampont. Ha hetfon jott meg, csutortokre mar eleve nem is lesz olyan sok valoszinuleg, eleg egy vastagabb betet. Vigyél magaddal kis kezfertotlenot, intim torlokendot, ezeket drogeriaba lehet kapni par szaz forintert,hogy higienikusan tudd majd cserelni, ha nem lenne rendes kezmosasi lehetoseg.
2018. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!