Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb dezodor,...

Melyik a legjobb dezodor, vagy szer hónaljizzadás ellen, ami beválik?

Figyelt kérdés

#dezodor #Hónaljizzadás
2018. máj. 27. 19:30
 1/7 anonim válasza:
100%

Nekem legjobban az vált be, ha használtam a doveos uborkás kenős dezodort és aztán egy fújós rexonát vagy abból is doveot. Aztán napközben csak fújósat viszek magammal és néha kell csak.

Fontos, hogy előtte legyen tiszta a hónaljad :)

2018. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Előző vagyok csak kicsit aspergeres és lehagytam a hintőport, ha nem olyan pólót veszel ahol látszik akkor az is tuti :)
2018. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én garnier mineral action controlt használok, ilyen kicsit furcsa dobozban van. Nekem ez vált be, haizzadok is, tehát ott van a nedvesség, szaga nincs, ami tök jó. Ha erre ráhintőporozok, akkor szinte nem is izzadok:)
2018. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Dove kenős dezodorra esküszöm, mióta használom, sose volt még hónaljszagom.
2018. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rexona dezodort használtam, első hétben jó volt, semmi folt a hónaljamnál, de a következő hétben, már nem használt egyáltalán. Sok márkától használtam kenőset is, de a kenős picit sem jött be. Most Dove fújósat használok, az sem válik be.
2018. máj. 27. 21:19
 6/7 anonim válasza:
100%
Kezdetnek kapd le a hónaljszőrt, sokkal kevésbé lesz szaga. :) Azután ha lehet ne dezodort használj, mert az hamar elpárolog, nem szabad bedőlni a reklámok 48 órájának. (Kivéve, ha szokásod csak 48 óránként fürdeni, akkor azt hiszel, amit akarsz. :D ) Legjobb, ha valami gél félét használsz, én Lady speed sticket szoktam, az átlátszóból vannak finom illatok, a lényeg, hogy ne fehér legyen, mert az megfogja a pólót, mindenképp izzadásgátló gélt vegyél.
2018. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MatyásTimea válasza:
Nekem ugy semmi nem váltbe, hogy egyáltalán mme izuadok, de nekem e Rexona black and white kenős+ Rexona fújós bevált, egy sima napon teljesen szagmentes(nagyon hoszú napnál, 8 óra suli+2,5óra intenzív edzes után néha érződik egy kis szag de csak nagyon közelről)
2018. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!