Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire gondoljak? Menzeszem 2...

Mire gondoljak? Menzeszem 2 hete volt, de most megint vérzik egy kicsit, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eddig mindig kiszámítható volt. Mindig a havi 1 volt, normál időközönként, ahogy azt kell. De most, 2 hete volt meg és tegnap már észre vettem kis véralvadásszerű váladékot, már akkor kezdtem gyanakodni, de most, el kellett mennem a mosdóba és észre vettem, hogy mintha megint megjött volna.

Tudom, hogy vizsgaidőszak miatt kicsit megborulhat a rendszer, de mint mondtam eddig ezzel nem volt gond, viszont az is igaz, hogy tegnap nagyon kétségbe estem a tanulmányaimat illetően= eléggé felzaklatott.

A vizsgák idején pedig elég rendszertelenül alszom.

Mégsem értem, mi lehet az oka? 21 éves vagyok, nem kellene ennek így lennie. Segítsetek! Volt már valaki aki tapasztalt ilyet?

Előre is köszi mindenkitől!



2018. máj. 29. 01:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az is hozzá tartozik, hogy ami 2 hete volt, az "szokatlanul" rövid ideig tartott (3 nap a 4-6nap helyett) ... :(
2018. máj. 29. 01:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhesség teljesen kizárt akkor én azt mondanám hogy ez előfordul.semmi gond nincs
2018. máj. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű alkalommal megjöhet hamarabb. Nem vagy gép. Néha előfordul.
2018. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen, de az 10 napra jött meg a másik. Akkor nagyon beteg lettem, ráadásul én is tul voltam akkor egy sulis stresszes idoszakon. Mikor visszamentem kontrollra, doki mondta, hogy valószínűleg a betegség es a kimerültség miatt van.

De tudom, szörnyű tud lenni. Én azon estem kétségbe, hogy most tényleg ennyire ki van rám akadva a testem..

2018. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!