Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet attól a menzeszem ha...

Punkika kérdése:

Késhet attól a menzeszem ha beteg vagyok? Vagy rögtön a legrosszabbra terhességre gondoljak.

Figyelt kérdés
Igazából 17 éves vagyok be sem állt még rendesen csak aggódom.

2017. febr. 10. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Értelmes komment: 1. Helyezet a tiéd.
2017. febr. 10. 18:57
 2/7 anonim válasza:
Igen, simán. Hány napja késik?
2017. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 napja. De tény hogy elég szarul is vagyok. Influenza gondolom.
2017. febr. 10. 19:58
 4/7 anonim válasza:
Akkor első körben vegyél egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért. Megijedni nem kell, nekem pl egy intenzív fogyás okozott korábban olyat, hogy 1 hónapig teljesen ki is maradt, de ilyen esetben jobb, ha nőgyógyásszal is egyeztetsz, hogy biztosan minden rendben legyen.
2017. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen, de kb. 3 napot késett persze állati beteg voltam, de mikor késett még durvább volt a vérzésem, mint máskor.


Hát nézd 10 nap az sok sajnos.

Ha van annyi pénzed egy magándokihoz látogass el, mert a terhességen kívül hormonális gond is lehet.

Persze tudom, hogy jaj félsz meg dokit ne, ha Pesti vagy tudok privátban ajánlani egy talpig úriember, nagyon kedves magánorvost, aki az SZTK-s dokikkal ellentétben ember számba is vesz.

Egy tesztet csinálhatsz, az nem árt. De reméljük csak betegség.

Milyen módon védekeztetek? -mert ha gumival, akkor nagyon kicsi az esély a terhességre, még úgy is ha a partnered nem rögtön az elején húzta fel. Ha megszakításos/ helyi krém stb akkor már jóval nagyobb sajnos.

2017. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és tényleg ne pánikolj, nem lesz semmi baj valószínűleg, ha rendesen védekeztetek.
2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gumival védekezünk, igazából az elején pár mozdulatot szokott bennem tenni gumi nélkül de ezt csak is úgy hogyha előtte megfürdött. Terhességi tesztet vettünk holnap meg is nézem. Nőgyógyásszal meg úgy vagyok hogy ez után az eset után tuti elmegyek.
2017. febr. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!