Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeléskor a hugycsövemnél...

Vizeléskor a hugycsövemnél mikor távozik a vizelet, égető fájdalmat hagy maga után, ami lehetetlenné teszi a folyamatot. Mit tegyek, amit házilag meg lehet oldani és ne kelljen hozzá orvos beavatkozása?

Figyelt kérdés
Tegnap délután viszketett az a terület, amit hülye módomra megvakartam, majd este, ahogy el szerettem volna menni, annyira csípett meg fájt, hogy fel kellett állnom és inkább abbahagyni a folyamatot. És szerintem kicsit megsérülhetett ott a bőr és ez okozhatja. ülni nem tudok, ha pedig huzamosabbig ülök akkor meg felállni. Ez már kicsit enyhült, de aggódok mert tegnap óta szinte el se merek menni... Esetleg hideg borogatás, vagy valami ilyesmi segíthet?

2018. máj. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Húgyúti fertőzés is lehet. Én mindenképpen dokihoz mennék.
2018. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több lehetőség van, pl. kidörzsölődtél a szextől (ha van, kivel), ekkor vazelin vagy hasonló, de ez lehet húgyúti fertőzés is, amire antibiotikum kell, úh. inkább menj orvoshoz (nem kell nőgyógyász, a háziorvos is írhat fel antibiotikumot húgyúti fertőzésre. Ha online vagy: még ma este menj, mert az egyik gyakori gyógyszert este elalvás előtt kell bevenni.
2018. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát az a probléma a mai orvoshoz menetellel, hogy nincsen már nyitva...


És azzal mit lehetne tenni, hogy akkor rendesen legalább egyszer el tudjak menni? Tegnap este akartam 'megpróbálni', de a kisérlet kudarcba fulladt. Azóta suliba is voltam, egyszerűen el se merek menni... (Ilyen tipus vagyok) Hogy tudnék könnyíteni a dolgon legalább ami gyors hatású?

2018. máj. 30. 18:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg igazából az is gond hogy félek ilyen problémával menni. Mondjuk gondol egyet a háziorvos és továbbküld urológiára. Rossz a tudat is hogy én oda bemegyek és bámul meg ilyenek... :C
2018. máj. 30. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj.
2018. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos valószínűleg felír antibiotikumot.
2018. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!