Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek libidó csökkenése volt...

Akinek libidó csökkenése volt fogamzásgátló miatt, abbahagyása után mennyi időbe telt mire vissza állt normálisra a libidó?

Figyelt kérdés
Implantátumom van kb 2 éve, az utóbbi időben csökkent a libidóm, jelenleg már szinte alig kívánom a szexet. A menstruációm is felborult az elmúlt 2 hónapban. Össze vissza jön meg, akár többször is egy hónapban. Most fogom kivetetni, kíváncsi vagyok tapasztalatokra kb mennyi időbe telik mire helyreállnak a dolgok?

2018. máj. 31. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát az implantátum extrémebb verzió, magasabb hormontartalmú, mint a tabletta, úgyhogy neked valószínűleg több ideig fog tartani.

Én csak egy hónapig szedtem tablettát (nőgyógyászom erre azt mondta, az nem is számít tabletta szedésnek), szóval ez nem túl releváns, de teljesen elvesztettem tőle a libidómat. Barátommal ugyanúgy szexeltünk, ő élvezte, hogy belém mehet, én meg inkább csak passzív elszenvedője voltam az aktusnak. A tabletta abbahagyása után egy héttel már minden visszaállt normálisra. :)

2018. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!