Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy fajta fogamzásgátló...

Ha egy fajta fogamzásgátló kicsinálta a libidómat, akkor másik is kicsinálná?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Másfél évig szedtem, kb egy év után kezdett csökkenni a libidóm, majd oda jutottam, hogy egyáltalán nem okozott már örömet a szex, nem éreztem közben semmit, mintha nem is lett volna bennem semmi.
2017. júl. 31. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Válts, ha nem jó. Lehet, hogy attól is csökkenni fog, ezt így nem lehet megmondani előre. De sokszor nem a gyógyszer okozza a vágycsökkenést, nézz utána.
2017. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az volt, abbahagytam és most nincs gáz.
2017. júl. 31. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes másik gyógyszert is kipróbálni (ha amúgy tetszik ez a fajta védekezés). Ha mondod az orvosnak, hogy milyen problémát okozott az előző gyógyszer, biztos tud neked jobbat ajánlani. Hallottam már pár nőtől, hogy náluk is libidócsökkenéssel jártak bizonyos fogamzásgátlók, biztos, hogy az orvos is találkozott már hasonlóval. Egy próbát megér szerintem.
2017. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
és sajnos még mennyi bajt okozhat a foggátló... csak nem beszélünk róla, mert elképesztő üzletről van szó. Aztán majd 50 évesen a mell és hüvely-, petefészek rák kialakulásában milyen szerepe volt, azt senki meg nem mondja nekünk...
2017. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egyet értek.
2017. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!