Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet e valami bajom, hogy 3...

Lehet e valami bajom, hogy 3 napos szünetet tartottam 7 nap helyett?

Figyelt kérdés

Májusban kezdetem el szedni fogamzásgátlót(21 szemes) és most hétfőn kezdődött a tablettamentes hét (28án). Mivel régebben szedtem, tudom, hogy a szünet 5dik napján jelentkezne a menzeszem, ezért tegnap (31én) elkezdtem a második levelet szedni, hogy legközelebb már hétköznapra essen a havim. Sokmindent olvastam már erről, és ha jól tudom bajom nem lehet belőle, ha ezt nem játszom el túl gyakran (többet nem szándékozom). De szerintetek? valami tapasztalat?

Az első levélnél első héten végig ment a hasam és néha hánytam is ezért egész hónapban védekeztünk máshogy, de most hogy már elkezdtem a következő levelet, ugye már védett vagyok?

köszönöm a válaszokat előre!

bunkók lehetőleg kíméljenek, hülye nem vagyok csak most szimplán zavarodott.


2018. jún. 1. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum pecsételő vagy áttöréses vérzésed lehet.
2018. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mostmár védett vagy. Legyen nálad betét, hátha lesz köztes vérzésed. Ne érjen váratlanul.
2018. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen! :)
2018. jún. 2. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!