Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg de ki akarom...

Még nem jött meg de ki akarom próbálni a betétet. HOgyan kell? Mivel helyettesítsem a vért?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, ameddig nem jön meg felesleges, így nyáron maximum jobban beizzadsz tőle, bepállik ha nem cseréled gyakran. Majd elkezded használni ha menstruálni fogsz.
2018. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szerinted a vér egy folyadék, akkor vízzel.

Ha viszont légnemű, akkor nehezebb dolgod lesz.

2018. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem rossz gondolat, h előre felkészülsz. Anno én is így voltam vele jó előre kipróbálgattam a betétet, így amikor először megjött, nem akkor kellett szerencsétlenkednem, hanem volt némi fogalmam arról, h mit is kell tennem. Persze a legtöbb tapasztalatot akkor fogod megszerezni, amikor valóban mensizni fogsz, de addig is azért lehet próbálgatni. A vért azt nem fogod tudni hyettesíteni sajna. De nem is az a lényeg. Először vegyél pár fajta betétet ami szimpatikus, tegyél be egyet reggel, és viseld néhány órát. Az nem baj, ha nincs benne semmi, arra figyelj, h kényelmes legyen, jól ragadjon, ne gyűrődjön, nézd meg elég hosszú e, elég széles e. Egy-két napig ne is csinálj vele semmit, csak szokjad, h van ott valami. Próbálj ki több félét is mert nagy-nagy különbség van betét és betét között. (Javaslom kezdésnek a libresse-t az always-t, és egy kevésbé ismert, de nekem nagyon beváĺt: bella for teens), de ezen kívül lehet még mást is, ami neked szimpi. A lényeg, h minél többet próbálj ki, ne ragadj meg az elsőnél! Szóval rakj be betétet, és csináld a dolgodat, ahogy egyébként is tennéd, szokd meg, h ott van figyeld mi történik a betéteddel különböző dolgok hatására. Majd ha ezzel megvagy, és sikerült megtalálni a számodraegideálisabbat, akkor már túl sok mindent nem tudsz tenni, de nem is kell, mert ha eljön az ideje, akkor már nem lesz teljesen is.eretlen a dolog. Esetleg még olyat csinálhatsz, ha nem tartod vissza taszítónak a dolgot, h.... Na jó, nem akarok itt ilyen tanácsokat osztogatni, inkább elmondom én mit csináltam még amikor próbálgattam őlet: beraktam egy betétet pisilés előtt. Elmentem pisilni, de egy picit vissza tartottam a végén, felhúztam a bugyim, és a betétbe csurgattam ami bent maradt. Nem kell sokat, néhány csepp elég először, csak h milyen érzés is lesz majd, h milyen gyorsan szívja be, h picit melegebb lesz majd, esetleg nehezebb lesz. Bár ha tényleg csak pár csepp megy bele akkor nem sok mimden történik majd, de ez nem is baj ki kell dobni. Aztán, én úgy csináltam, h még 3-4x mindig egy picit többet tertottam vissza, és csurgattam a betétre, a 3-ik körül már volt benne rendesen, nehéz lett, meleg és nyirkos egy pár percig, utána már csak a súlyát érezni. Én ekkor próbáltam ki, h milyen érzés ha van benne jócskán anyag. Tök más amúgy, mint üresen. Mondjuk ilyenkor nem jó sokat bent tartani, de néhány dolgot érdemes ilysnkor kipróbálni. Egy kis mászkálás, h telítve is a helyén marad e, és ami még fomtos, h le kell ülni vele, így kiderül mennyire tartja meg a folyadékot, enged e vissza valamennyit. Persze ezt kell utoljára hagyni, h ha vissza szivárog, akkor minél előbb lehessen tisztálkodni. Ezeket végig próbálgattam párszor, azt amikor már nem volt semmi újdonság akkor vártam az éles helyzetet. Illetve egy dolgot még kipróbáltam, de azt inkább hagyjuk, mert elég cikis a sztori.

Remélem tudtam egy picit segíteni, vagy ha más nem legalább tudsz egy kis ihletet meríteni hozzá. Remélem sikerülni fog felkészülni, mire el jön az ideje a mensinek! Sok sikert, és kitartást!

2018. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Ketchuppal
2018. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!