Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nagyon kellemetlen temarol...

Egy nagyon kellemetlen temarol lenne szo. Bakterialis fertozes. Tobbit lentre irom. Neked volt mar?

Figyelt kérdés

Na szoval ez az egesz ugy kezdodott hogy tobb mint egy eve megcsinaltam magamnak a problemat, egyszerre ket fiuval feludtem le, egyaltalan nem

Ilyen lany vagyok. Ezert sokmindenki el fog hordani, tudom. Megerdemlem. Magamnak csinaltam a bajt. Mindegy nem

Is az a lenyeg. Egy evvel ezelott voltam elosszor nogyogyasznal ezzel a problemaval. Pont aznap amikorra idopontot kaptam megjott igy az orvos csak kerdezett, igy persze huvelygombara kezelt. Majd amikor nem

Multak el a panaszaim el mentem a mostani nogyogyaszomhoz. Majdnem egy eve o kezel. Es meg nem talaltunk olyan gyogyszert ami hatasos lenne. Probaltunl venyes es veny nelkuli gyogyszereket is, folyamatos gyogyszer kezeles alatt vagyok kb. Kegyetlen ez a helyzet es nagyon meg szeretnek tole szabadulni. Nektek mi segitett ennel a betegsegnel vagy mi hozott ki belole titeket? Mar tenyleg nem

Birom a dolgot. Mindog kicsivel jobb de sosem az igazi. 20/L

Valaszaitokat elore is koszonom.



2018. jún. 3. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy bakteriális fertőzést egy hétig tart kikezelni. Tuti nem más bajod van?
2018. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat az orvos nem vett huvelyvaladekbol mintat. Csak irkalja fel a gyogyszereket.
2018. jún. 3. 00:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Most hallottam a canestest-rol. Kiprobalom. Meglatjuk mi lesz.
2018. jún. 3. 00:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?! Egy éve nem tudsz túljutni egy fertőzésen, és az orvos soha nem vett kenetet? Aztaqva, ilyen létezik?! Azonnal válts másik orvosra. Kérj egy kenetvételt. És nemibetegségelre is csináltass egy szűrést.
2018. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen sajnos letezik, csak hiteget kb. Hogy ettol meg kell hogy gyogyuljak. Mindig is feltem a nogyogyaszoktol, ezert nem valtottam eddig. Mivan ha csunyan banik velem. Marmint fajdalmasan. Nem egy baratnomtol hallottam mar. Es most hogy igy be vagyok dagadva az is faj ha az ujjam feldugom.
2018. jún. 3. 00:50
 6/16 anonim ***** válasza:

Inkább szarózol még évekig a fertőzéssel? A vizsgálat egyszeri kellemetlen dolog. Pár másodperc. Csak egy kis pálcával hüvelyváladékot vesz a doki.


A Canesten gombás fertőzésre van. Kipróbálhatod, mert ártani nem árt, maximum nem hat. Viszont ide a külső kezelés kevés. Ha gombás fertőzésed van, akkor is muszáj lenne a hüvelyből is kikezelni a fertőzést.


Viszont ahelyett, hogy még több pénzt költesz el random szerekre, válts dokit. De tényleg. El se tudom képzelni, mennyi pénzt hagyhattál eddig a gyógyszertárban.


Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen fertőzés ennyi idő alatt simán felszáll, és akár meddő is lehetsz tőle. Meg egyéb alsó tájéki problémákat is okozhat. Na, azt ne várd meg, ha kedves az életed.

2018. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a kezelést és amikor tudsz menj el másik orvoshoz,kérd meg,hogy vegyen kenetet.
2018. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem a canestenre gondoltam. Hanem

Canestest ami megallapitja hogy gombas vagy balterialis a fertozes es ha bakterialis van ez a canesblance attol elvileg jobb lesz. De nem tudom hogy el e mulhat tole.


Dehogy akarom en azt kivarni, szabadulni akarok tole. Mar mondjuk barmi csak ettol szabaduljak.


Hat igen sokat. De nekem nem a penz volt a lenyeg csak hogy meggyogyuljak vegre.

2018. jún. 3. 01:00
 9/16 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor masikhoz, mar muszaj.
2018. jún. 3. 01:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Tényleg muszáj. Csinálhatsz teszteket, de a kenet lenne a legjobb. Ehhez az orvoshoz meg vissza se menj.


Bár erről nem volt szó, de van párod? Mert ha ő nem lett kikezelve, simán lehet, hogy mindig visszafertőz, mire meggyógyulsz.

2018. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!