Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hüvely viszketésem,...

Erős hüvely viszketésem, folyásom van, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdett viszketni a hüvely bemenetem, éjszakánként már megőrülök annyira rossz. A hüvelyváladékom is megváltozott, nem kellemetlen szagú de több és kicsit sárgás, túrószerűnek nem mondanám. Nőgyógyásznál voltam épp citoeredményért amikor kezdődött, megemlítettem neki és Ftorocort kenőcsöt kaptam rá de nem használ semmit. Sosem volt még se gombás se baktériális fertőzésem. Mit tegyek, mi lehet ez?

2018. jún. 3. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló tünetem van csak folyás nélkül, nekem egy gyógyszer mellékhatása miatt lett ez. A doki Betadine kúpot javasolt, de nem tudott megvizsgálni mert épp megvolt, szóval így "jobb híján" ezt mondta, amíg meg nem tud vizsgálni.

Plusz vettem Canesten kombit, de a krémet most nem merem használni mert a betadine-t tettem fel tegnap, és félek nehogy üsse egymást a kettő.

2018. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

szia, lactofeelt hüvelygélt nem tudsz venni?

engem mindig rendbetesz, barmi bajom van.

2018. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor mindig pevaryl nevű kúpot írta fel a doki, de amúgy nem vényköteles. 3 napos kúra azaz 3db kúp. Ezekkel a canesten és társaival kenegetheted magad hetekig. A pevaryllal már a 2.napon tünetmentes voltam de akkor is el kell használni a harmadikat is.
2018. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Csak szólok: az ilyen téma bevonz néhány perverz fickót is. Szóval ha privátban kaptok levelet egy "hozzáértő" és odaadó pasastól, akinek állítólag már évek óta írnak itt a nők annyira tud segíteni ilyen kérdésekben, akkor nyugodtan élhettek a gyanúperrel, hogy bizony egy fszverővel van dolgotok aki így éli ki magát.
2018. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem menj vissza a nőgyógyászhoz. Én is inkább nem számolom ki hány ezer forintot hagytam ott mindenféle készítményért mielőtt orvoshoz mentem volna, persze egyik sem használt. De a canestennel ettől függetlenül nem lősz mellé, az kifejezetten “jó” ha van otthon.
2018. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már így felmerült a Canesten: a krémet simán rá lehet kenni közvetlenül a hüvelybemenetre, vagy inkább csak köré?
2018. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet megpróbálom majd a javasoltakat, most Canesten kombit használok, de az első tabi + krém után még nincs javulás.. Lehetséges hogy nem gombám van, sajna orvoshoz egy ideig nem jutok el. Én a krémet óvatosan kenem a hüvelybemenethez, minimális kerül csak be.
2018. jún. 3. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. A nőgyógyász rezidens!

Vigyázzat vele!

2018. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!