Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 évesen normális a "kp. tág...

18 évesen normális a "kp. tág hüvely"? + Valaki lefordítaná nekem a többit?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál voltam, ezt írta az ambuláns kezelőlapra:


,,Norm.külső genit., kp. tág hüvely, sima portio, folyt. rendes nagy. ut. afv.-ban, jobb oldalon diónyi rez. tap. Tkp. kisebb bővebb fluor,. cyt. levéve"


Kb. fél éve vesztettem el a szüzességem, nagyjából 10x voltunk együtt összesen, ennyitől már normális, ha tág a hüvelyem? A kp. tág ha jól sejtem közepesen tágat jelent. Megbeszéltük, hogy mi a baj (van egy 4 centis cisztám), de erre nem tértünk ki. Illetve a többit is szeretném megérteni, köszi, ha "lefordítod". :)


2018. jún. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A közepesen tág,azt jelenti,hogy "normális".
2018. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


(És nem kérek alpári privátokat, kedves üzenetküldő!)

2018. jún. 2. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha akarod hogy meg szukebb legy akkor intimtorna segit :D mi pasik szeretjuk a szuk noket
2018. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kp tág az a közepesen tág hüvely, ami teljesen normális egy nemi életet élő nőnél. Rendes nagy méretű ut=méh. Az afv szerintem az anteflexio anteversio helyzetet rövidíti. Ez a normális elhelyezkedés. Azt jelenti , hogy a méhnyak a hüvelyhez képest előrefelé dől a méhtest pedig a méhnyakhoz képest előrefelé dől . A fluor=folyás.
2018. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ép külső nemi szervek, közepesen tág hüvely (ami a normális egy nemi életet élt lánynál/nőnél), sima méhszáj, annak folytatásában rendes/normális nagyságú méh normál elhelyezkedésben, azaz a méhnyak a hüvelytől előrébb van, valamint kivsit bővebb a folyásod (fluor) és citológia levéve. Teljesen normális értékeid vannak:)
2018. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó bocsánat, most látom valaki előttem pont leírta ugyanezt :D
2018. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek, aki a kérdésre válaszolt, annak ment a zöld kéz, lepontozni meg senkit nem pontozok le. :) Utolsónak ajándékból a második válaszát is zöldkezeztem ;D


#3: Lehet, hogy majd fogok intimtornázni, de nem azért, hogy így kollektíven, "ti férfiak" szeressetek, hanem, hogy ne gyengüljenek meg a gátizmaim. :)

2018. jún. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!