Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősen megrúgták a mellem,...

Erősen megrúgták a mellem, lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy fiúkkal fociztam, és az egyik kapura lövésnél nagyon erősen eltalálta a mellemet labdával (19év körüli). És akkor nagyon zsibbadt, fájt a tüdőm is. Mára még nem lilult be, de érintésre érzékeny és fáj. Félek, hogy valami baj lesz ebből. Valami tanács?😢


16L



2018. jún. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből nagy baj is lehet.

Menj el egy orvoshoz, lehetőleg sürgősségire. Velem hasonló történt általános suliban, ahol egy vaspadnak löktek neki ami a szegycsontomat és a tüdőmet kapta el. Azonnal megröntgeneztek, hálistennek nem volt komolyabb szövődmény.


Egyik ismerősöm anyukája fiatalabb korában kosárlabdázás közben járt így a mellével. Nem ment el orvoshoz, és elrákosodtak a sérült szövetek. Nem ijesztgetni akarlak, de jobb ha elmégy kivizsgáltatni.

2018. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez butaság: a trauma és rák között _SEMMMILYEN_ összefüggés nincs!


Nyilván van egy zúzódásod, az lehet érzékeny. Elég pici az esélye, hogy bordatörésed legyen.

2018. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Bár nem vagyok orvos, azért nem vagyok 15 éves sem. Gondolom a barátnőm édesanyja nem kitalálta a sztorit. Én csak elmeséltem, nem mondtam hogy a kérdező rákos...


Egy szó mint száz, mindenképp menj el orvoshoz.


(24N)

2018. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző!

Az elhiszem, hogy megsérült a melle és később sajnos rákos lett, de szerencsére nincs a kettő között összefüggés.

2018. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!