Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó e a szőrtelenítő krém?

Jó e a szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Borotválom magam az intim részeimen és másnap mindig kipattogok. Gyorsan elmúlik de zavaró. Ki szeretném próbálni a szőrtelenítőkrémet. Hatásos? A bemenet környékére is haszmálható? Mik a tapasztalataitok? Márkát tudnátok ajánlani? Avonosat néztem de homályban vagyok egyébként.

2018. jún. 4. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem merném használni, ha érzékeny a bőröd akkor bajt okozhat.
2018. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se merném. Régebben a lábamra használtam a krémet, és nem működött valami könnyen, hiába hagytam rajta több ideig, a spatulával, amit adtak nem is tudtam leszedni, hanem a körmömmel kellett erősen lekaparnom. Nyilván nem mindenkinek ilyen nehéz, de ez elég kellemetlen eltávolítási módszer lenne. Meg amúgy is félős vagyok, nem kenném fel intim helyre.
2018. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kimondottan oda való krém is. Én meg sem próbálom, mert nagyon erős a szőrzetem, de egy vékony szőrűnek simán jó lehet
2018. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kipattogás ugyanúgy esélyes szőrtelenítő krémmel is. Én nem használnám intim területre,(tudom hogy van olyan, amit lehet, de akkor se). Kérdés az is, hogy mennyire szedi le,lábon próbáltam, nekem sokat nem ért, mondjuk erős szőröm volt.
2018. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is kipróbáltam a krémet, semmit se ért. Intim területen nem használtam. Találtam egy hatásos módszert: tusfürdőt habosítok fel és azt kenem magamra, akár többször is ha kell. És fontos, hogy éles legyen a borotva, én 3 pengéset használok. Egy-két piros folt van utána, de jóval kevesebb, mint előtte.
2018. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszcsi:)
2018. jún. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!