Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menszesz között tapasztalh...

Két menszesz között tapasztalható, hirtelen fellépő görcsök erős menstruációs görcsök mellett mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, ezzel érdemes lenne e orvoshoz fordulni..... nem lenne túl jó ha azt gondolnák eltúlzom a dolgot.

2018. jún. 4. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt. Akkor is borzasztóan erős görcseim voltak, amikor nem menstruáltam. A menstruációs fájdalmakról meg ne is beszéljünk. Én két alkalmat vártam meg, amikor a második is ilyen szörnyű volt, elmentem dokihoz. Kiderült, hogy viszonylag nagy (5 centis) cisztám van a jobb petefészkemen, a baloldalin 3.


Ezt nem azért írtam le, hogy megijesszelek, csak ha nem először érzed ezt a fájdalmat, akkor érdemes elmenni egy vizsgálatra.

2018. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod . Sajnos már egy ideje tart a dolog, hol erősebb hol enyhébb görcsöket érzek
2018. jún. 4. 20:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon frusztrál, hogy nem tudom komoly e a dolog
2018. jún. 4. 20:59
 4/8 Dóri84 ***** válasza:
0%
Menj el. Nekem méhgyulladás okozott ugyanilyet. Rendbejött, de majdnem.egy évig tartott. Sokat szenvedtem vele. Arról nem is beszélve, hogy sajnos komolyabb problémát is jelezhet.
2018. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dóri84 ***** válasza:
0%
Mármint orvoshoz menj el! Bocsi🤣
2018. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, csak hogy megnyugtasd saját magad. Nekem az erős görcseimre azt mondta, hogy majd csak akkor fog elmúlni, ha megszültem az első gyerekemet, addig csak fájdalomcsillapítóval tudom enyhíteni. De ez is egy válasz, így legalább tudom, hogy nem valami súlyos betegségről van szó, nem kell aggódnom. Szóval megéri elmenni, nem fognak hazazavarni.
2018. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nekem is voltak ilyen görcseim,de nálam nem találtak semmit. Én a stressztől görcsöltem (pl. Suli). Úgyhogy ne gondolj előre semmi rosszat!
2018. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6-os akkor nálad gondolom endometriózist diagnosztizáltak, igaz? :/


Ha pont középidőben van lehet akár annyi is hogy az ovulációt érzed.

2018. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!