Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Fogamzásgátló mellett teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Lindynette-t szedek, becsülettel bevettem az összes szemet, minden este, nem felejtődött el egyszer sem. Hétfőn vettem be az utolsó szemet, de a vérzés közeledtének nem érzem semmi előjelét, úgy, mint máskor( gondolok itt mellfeszülésre, alhasi görcsölésre, fejfájásra). Lehetséges a terhesség? Ugye nincs félnivalóm? Nem jönne most jól, mivel házfelújítás kellős közepén vagyunk.

Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 23. 17:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészítem, hogy nem voltam beteg. Nem szedtem antibiotikumot, nem hánytam, hasmenés sem volt. Tehát nem történt semmi, ami gyengíthetné a hatását, vagy ki is ütné.
2018. máj. 23. 17:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell aggódnod. Egy idő elteltével enyhülhetnek a tünetek, ez nem azt jelenti, hogy nem fog jelentkezni vérzés. Az a lényeg, hogy 7. nap végéig jelentkezzen a vérzés. Hányadik napon vagy?
2018. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezen a héten hétfőn este vettem be az utolsó szemet. Tehát kedd este óta vagyok gyógyszermentes. Jövő hétfőn este kell kezdenem a következő levéllel.
2018. máj. 23. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Van még idő. Nekem csak a szünet 5-6. napján jön meg a vérzés. Tünet pedig annyi van, hogy kb fél órával előtte fájni kezd a hasam.
2018. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Neked is Asszonypajti.

Remélem megjön majd :/

2018. máj. 23. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Évekig szedtem fogamzásgátlót, kb. a második hónappal teljesen elmúltak a premenstruációs tüneteim.

Abbahagytam, pár hónap elteltével visszajöttek, súlyosabbak voltak. Most megint szedem, megint elmúltak :)

Amúgy én is Lindynettet szedek és szedtem régen is.

2018. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is,kedves harmadik. :) Kérdeznélek, hogy akkor nálad sem volt terhesség a gyógyszer szedése alatt? Nagyon bízom benne, hogy megjön, mert most egyáltalán nem volna a babó. :/
2018. máj. 23. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
*nem volna jó
2018. máj. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!