Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen jó az ezüst...

Hüvelygomba ellen jó az ezüst kolloid?

Figyelt kérdés
Orvosnál már voltam, canesten-t írt fel, de hallottam az ezüst kolloidról is, hogy ilyenre is lehet használni. Van valakinek ezzel tapasztalata?
2010. jún. 15. 22:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy baktericid és fungicid hatása van (tehát baktérium és gombaölő), a vírus ellenes hatás egyáltalán nem igazolt. Továbbá az sem igazolt, hogy az élő szervezetre milyen hatással van, milyen mértékben fejtené ki az antibiotikus hatását a szervezeten belül. Mert attól még, hogy valami a kémcsőben in vitro elpusztít valamit, nem jelenti azt, hogy a szervezeten belül is így fog működni.

Hüvelygombára jobban jársz a canestennel, mert az biztos, bevizsgált, működőképes gyógymód, mellékhatása gyakorlatilag nulla. A normál baktériumflórát nem bántja a hüvelyben.

2010. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 17. 12:33
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Szedtem 3 hónapig. Rákszűrésem ismételten P3 lett, HPV negatív. Conisatiot csináltak amit középsúlyosból enyhévé változott, de lehet , hogy nem is volt középsúlyos, mivel azt csak rákszűrés eredményeként hozták ki, a változás nem valószínű, hogy az ezüstcolloidtól volt. Tehát szedtem, de nem tuodom volt-e értelme. Egy próbát megér.
2010. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amit az ezüst kolloidról tudni érdemes

[link]

2010. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Takács Jánosné ***** válasza:
Kérlek menj fel a www. egeszsegfarm .hu oldalra ott meg kapod a választ a soskrém kell neked üdv
2012. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!