Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ezüst kolloid, télleg...

Az ezüst kolloid, télleg hatásos a condylomára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Condylomára írass fel condyline-t.


Nekünk van itthon ezüst, arany meg réz kolloid, mert az uramnak elborult az agya és minden szarra azt használt, meg rám is rám erőszakolta, hogy használjam, mert majd jó lesz, de őszintén semmire sem jó. Múltkor megmagyarázta nekem, hogy mert milyen hatásosan rendbe hozott neki valamit, amire semmit nem mondtam, ugyanis azelőtt MAGÁTÓL is rendbejött gyorsan az olyasmi. Meg hogy a köröm gombáját is elpusztította. Erről annyit, hogy ugyanolyan, a körme mint előtte, most kényszeríttem rá, hogy menjen bőrgyógyászhoz. Aztán volt valami egyszerű nyavajája megint a múltkor persze egyik kolloid se volt jó semmire, pedig állítják, hogy arra is jó, aztán ott siránkozott nekem, hogy hozzak neki valamit rá, ami hat is. Na mondom mi van, mégsem jó az ezüst drágám?

Ennyit arról, hogy mennyit ér. Ha valami bajod van, akkor menjél orvoshoz, mert locsolgatod rá ezeket a kétezer forintos haszontalan szarokat, aztán a végén odajutsz, hogy sokkal drágább és hosszadalmasabb lesz a kezelése, mintha rögtön orvoshoz mentél volna.

2011. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia !

voltam orvosnál vele ez egyértelmű és kaptam rá condyline-t.

csak a neten nézegettem a fórumokat és ott láttam, hogy nagyon sokan javasolják rá ezt az ezüst kolloidot azért kérdeztem meg!

2011. okt. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!