Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyeng menstruacio? Van ennek...

Gyeng menstruacio? Van ennek koze a 72oras esemeny utani tablettanak?

Figyelt kérdés
Az elozo honapban sajnos kellett bevennem esemenyutani tablettat. Az orvos escapelle-t irt fel, bevettem. Akkor a menstruaciom idoben erkezett, viszont kicsit gyengebb volt mint kellett volna. Osszesen 6napig tartott. Ebben a honapban, 2napos kesessel, de megjott, ez is kicsit gyengebb. Gorcseim vannak, viszont nem tudom mi befolyasolja az erosseget. Lehetseges hogy meg a tabletta miatt van ez?

2018. jún. 5. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lórúgásnyi hormont tartalmaz. Az se lenne gond ha nem jönne meg tőle időben.
2018. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta összezavarhatja a ciklusodat. Teljesen normálisak a fenti dolgok.
2018. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kavarodtam meg ennyire,mert az orvos amikor adta a receptet azt mondta, hogy erős vérzésre, és erős görcsökre számítsak. Ebből csak az erős görcsök voltak. Viszont amikor fogigátlót szedtem, akkor is uez volt a helyzet. Erős görcsök,viszont kevés mensi.
2018. jún. 5. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy reagál a szervezete az esemény utáni tablettára. Ilyenkor szinte minden normálisnak számít.
2018. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!