Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy fenékdugót használok? Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon kövér (110 kiló) lány vagyok, tehát emiatt nagyon elkezdett az utóbbi időben izzadni a fenekem, itthon és máshol is. Itthon nem zavart, mert folyamatosan törölgöttem, a suliban viszont nagyon rossz volt. Úgy éreztem mikor álltam/járkáltam, mintha csúszna valami ott bent, mikor ültem pedig annyira odaragadt a fenekem a székekhez, hogy nyomokat hagyott, és volt hogy észre is vették, szóval nagyon ciki volt. Ezért ki kellett nagyon gyorsan találnom valamit erre. Szóval már több, mint fél éve wc papírt használok fenékdugóként. Nem teljesen dugom be, csak négybe tűrök egy nagy darab wc papírt, és egy kis részével befedem a nyílást, így nem izzad a fenekem. Elég puha típusú wc papír, szóval nem sérti a fenekem. Eleinte igazából kicsit fura érzés volt, hogy wc papírral a fenekemben sétálgatok és járok mindenhová, de most már el sem tudnám képzelni nélküle az életem. Hogyha nem használom, alig 10 perc és újra kezdődik az izzadás. Szóval mindig van rajtam, minden wc-zés után újra cserélem, éjjel is rajtam van. Szerintetek lehet valami mellékhatása? Én nem veszem vészesen, hiszen semmi fura nincs benne, olyan mint egy betét, csak egy másik nyílásban.

2018. jún. 6. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Keress meg egy rektológust.
2018. jún. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
De azzal tisztába vagy hogy nem a lukadból izzadsz ugye???? Ez egy beteg kamu amúgy.
2018. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Parafa dugó sokall jobb.
2018. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Itt az ideje egészségesen élni, ha leadsz 40 kilót az izzadás is megszűnik
2018. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Kezdjél leállni az indokolatlan zabálással és menj sportolni.


Nem gondolod, hogy hüyeségek helyett el kéne kezdened életmódot vlátani?


Alapból gusztustalan egy dagadt ember, főleg, hogy rhadtul izzad is, hányinger, főleg nyáron.

2018. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én nem vagyok kövér, alig vagyok 50 kg, viszont ha meleg van én is izzadok és szerintem mindenki.

Egyértelmű hogy nem a fenekedből izzadsz, onnan nem jöhet izzadság...

Az viszont igaz, hogy ha 110 kg vagy fogynod kellene, nem keveset, akkor kevesebbet is izzadnál és biztos jobban éreznéd magad.

Szóval a lyukat nem kell bedugnod, max tegyél betétet oda és ennyi.

2018. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fenékből is jöhet izzadtság, 4 évvel ezelőtt én fogytam 50 kilót, amit tartok azóta, de tisztán emlékszem ezekre a problémákra. nekem a mycosid hintőpor gyakori használata vált be, ez szagtalanít, antibakteriális, gombaölő, stb. esetleg ezt kipróbálhatod, suliban szünetekben antibakteriális törlő+hintőpor. ez szerintem jóval kényelmesebb.
2018. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Páran bunkon fogalmaztak, de igazuk van. Neki kéne állni egy kicsit egészségesen éllni és leadni pár kilot. Az egészségednek is segítenél és az izzadáson is, és hát valljuk be, hogy jobban is néznél ki és jobban is éreznéd magad. Nem kell nagy dolog, elég ha csak kicsit odafigyelsz a kajára. Egyél kevesebb lisztes terméket, kevesebb kenyér és tészta, helyette egyél inkább tobb hust és tobb zoldséget. Reggelire mindjuk sok sok hús (akár kalbász is) sajtal megkent paprikával. Ebédre tarhonya helyett mondjuk fehérrisz vagy valamilyen saláta. Ne igyál cukros italokat, hanem ásványvizet vagy tisztavizet. Vacsit igyekezz még elott letudni, és utána ne egyél már semmit. Csokikat jobb ha elhagyod, de delelott néha egy egy még akár belefér. Tudom én, hogy hirtelen neéz teljesen változtatni, de idovel le lehet rola szokni. Gyumolcsokkel potolhatod a nassolást. Olvass utánuk, hogy melyek, amik cukrosabbak es energiával teltebbek, azokat csak delig szabad enni, de vannak olyanok amiket akár egész nap. De után már semmi esetre se egyél semmi.

Ehhez csak egy kis rendszeres torna, vagy napi mozgás és hidd el, honap alatt lemegy 10 kilo biztos. Ha ugyes vagy 3 honap alatt simán megvan a 20 kilo minusz. Ezzel a modszerrel nem kell éheztetned magad, csak mást enni kicsit. Es semmi extra cuccokat nem írtam.

2018. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!