Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kívánós vagyok. Ez csak...

Kívánós vagyok. Ez csak peteérés idejében normális, vagy máskor is előfordulhat?

Figyelt kérdés

Általában peteérés időszakában szoktam jobban kívánni a párom. Most menzesz alatt mint aki megőrült olyan vagyok. Közre játszik hogy két hete üzleti útra ment, és még két hétig nem is lesz ittgon újra.


Kérdés: Mikor normális ez igazán? Bármikor? Peteéréskor? Menzesz alatt? Vagy nincs ilyen, hogy mikor normális?



2018. jún. 4. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább peteéréskor gyakori, érthető evolúciós okokból. De sokaknál jelentkezik a menstruáció környékén, közvetlenül előtte is.


Szerintem a te esetedben egyszerű pszichológiai oka van. Az ember mindig jobban vágyik arra, amit nem lehet :-)

2018. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én főként akkor szoktam érezni, amikor elmúlik a menstruáció, ami egészen kitart a peteérésig, aztán enyhül. Valaki vérzés közben is kívánja, én az első 2-3 napban rá sem tudok gondolni. Meg az is közrejátszhat most, hogy nem látod még egy ideig a párod.
2018. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!