Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Advil ultra forte bevétele...

Advil ultra forte bevétele után mennyit várjak az 50es cataflammal? SOS

Figyelt kérdés
Ma reggel iszonyú görccsel jött meg. Ritkán fáj ennyire és most muszáj bemennem dolgozni, párom azonnal beadott egy advilt (aszem ultra vagy ultra forte volt) 3/4 7 körül, de találtam 50-es cataflamot, az talán használni is fog. Mikor vehetem be leghamarabb? Együtt a kettőt úgy tudom nem lehet szedni (ibuprofén+ diklofenák összeveszik , vagy az a paracetamol+ diklofenák??)
2018. jún. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
a nospát nem ismered?
2018. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt otthon nospám ember! Időre megyek, alig tudtam elindulni, a cataflam szokott hatni , az volt a kérdés mennyit kell várni vele az ibuprofén után, ne ölj meg !!!
2018. jún. 6. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom legalább egy 3-4 órát várj szerintem :S

Nekem már az advil se jó. Flectort szoktam inni, az egész napra elmúlasztja a hasfájást.

2018. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most vettem be, kivártam a 3 órát. Amiatt kérdeztem főleg, mert volt már komoly egészségügyi problémám fájdalomcsillapító mellékhatás miatt, akkor paracetamolt és diklofenákot kellett szednem együtt, volt hogy többet vettem be egy nap mint elő volt írva, 1-3 szemmel, de utána két hónapra munkaképtelen lettem.... szóval most már vigyáznom kell ezekkel ...
2018. jún. 6. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz is, nem játék. 3-4 óra míg felszívódik amúgy.
2018. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!