Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mér nem akar el múlni?

Márta18 kérdése:

Mér nem akar el múlni?

Figyelt kérdés
pár hete folyásom van. Van,amikor ég és van, hogy csak bűzös.. akinek ilyen baja volt kérem írjon ide és mondja meg, hogy mi jó rá.. én sosem voltam még nőgyógyásznál és nem is szeretnék menni.. nem vagyok túl bőbeszédű idegen emberek előtt. Félek, hogy olyat mondok és nekem végem.

2018. jún. 7. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Basszus, menj el nőgyógyászhoz. Azt sem tudjuk, milyen fertőzésed van. Így az sem biztos, hogy amit ajánlunk, beválik.


"Félek, hogy olyat mondok és nekem végem."

Ezt a mondatot nem is értem.

2018. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned. Ez nem játék.
2018. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az jó rá ha elmész nőgyógyászhoz.

A bőbeszédűség meg, hogy jön ide? Kb megse kell szólalni, van pár kérdése meg az, hogy mi a panaszod. Ha ide képes voltál leírni értelmesen akkor neki is kitudod nyögni azt a pár mondatot. Arról nem is beszélve, hogy egy orvosról van szó. Látott ő cifrábbakat is, mint egy mezei fertőzés.

2018. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ne menj :)


Ennyi. Magától nem fog elmúlni, de legalább jó undorító leszel ott lenn és meddővé is válhatsz.

2018. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mindenképpen menj el, mert bőbeszédűség ide vagy oda, te jársz rosszabbul, ha nagyobb bajod lesz a kezeletlensége miatt.

A nőgyógyásznak ez a munkája, nem számít mit mondasz neki, nem fogja leharapni a fejedet. Megvizsgál, jó esetben vesz kenetet és megállapítja a kórokozót. Utána ír fel gyógyszert és meggyógyulsz. Ő tudni fogja mit szeretne kérdezni a diagnózishoz és elég csak arra válaszolnod. Ezek valószínűleg olyanok lesznek, hogy milyen színű folyás, mióta van, milyen a szaga, állaga, mennyisége, van-e partnered stb.

Én is szenvedtem fertőzéstől, de már elmúlt szerencsére, de csak orvos által. Ezt tényleg nehéz megállapítni így interneten keresztül, hogy mi lehet az. Más gyógymód van gombára, baktériumra stb. Ami az egyiknek használ, a másikra nem jó. Valamint fontos, hogy a kúra végén mindenképpen használj hüvelyflóra helyreállítót, hogy megerősítsd a védelmet.

Ha írsz privátot szívesen mesélek még részletesebben a vizsgálat folyamatáról, vagy ha egyéb kérdésed van ezzel kapcsolatban, arra is szívesen válaszolok.

2018. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bakteriális fertőzés miatt van folyásod, az kezeletlenül végzetesen is károsíthatja a lyukadat. Ilyesmivel nem szabad játszani, azonnal menj nőgyógyászhoz. Nem tudsz neki hülyeséget mondani, ne félj ettől. Sok nőt hallott és sok hüvelyt látott már életében.
2018. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy ilyen sokan valaszoltatok, es nem egybol anyut szidtatok, hanem batoritottatok❤

Rendesek vagytok.

Ahogy igy leirom a szoveget, szoban nem megy és ezér félek. :)

2018. aug. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!