Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nagyobb bajom ha most...

Lehet nagyobb bajom ha most meg kell várnom a menstruációm végét?

Figyelt kérdés
A hét közepén kezdtem el érezni hogy fájdalmasabb a pisilés, kissé viszkető érzés van a hüvelyem körül, nyugalmi állapotban ha ülök állok sétálok semmi irritáló érzést nem tapasztalok, csak ha hozzáérek. A folyásom is több lett, fehér színű. Nem tudok már a héten elmenni nőgyógyászhoz, és az a baj hogy vasárnapra várom a menstruációmat is.. Most mit tegyek?

2018. jún. 7. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Felfázástól is lehet.Fehérfolyásom nem volt,inkább kicsit vizszerű átlátszó,de csak vizelésnél.Nekem múltkor összekombinálódott a ciklusommal és elég rossz tüneteim voltak.A háziorvoshoz mentem el kikérdezgetett,megvizsgálta a hasamat és annak alapján megállapította,hogy felfázás okozta a tüneteket,kaptam,injekciót, antibiotikumot,sok folyadékot kellett fogyasztanom,teázni.Utána kicsit jobb lett.
2018. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
A menstruáció után nem el nőgyógyászhoz. A legtöbb készítményt vérzés alatt nem lehet alkalmazni.
2018. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Addig még kétszer felhelyezhetsz hüvelyflóra-regenerálót, szedhetsz tőzegáfonyát (pl. Innovita Forte) és ihatsz medveszőlőlevél teát napi 2x. Meg igyál sokat. Az első a hüvelyedben teszi kellemetlenné a környezetet a kórokozók számára, a másik kettő meg a húgyszerveket tisztítja az esetleges bakteriális fertőzéstől. Muszáj párhuzamosan foglalkozni a hüvellyel és a húgyszervekkel, mert nagyon közel vannak egymáshoz és oda-vissza fertőzhetik egymást. A hüvelyszáj környéki irritáció csillapítására vegyél Candibene (vagy Canesten) krémet, aminek egyik fő funkciója a gyulladás- és irritációcsökkentés.
2018. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!