Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előre lehet hozni 3-4 nappal...

Előre lehet hozni 3-4 nappal a menstruációt?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne !!!!!!Nem szeretném hogy elrontsa a Balcsin töltött nyaralást!!! (nem szeretném még kipróbálni a tampont, és nem szedek semmit)


Még van elég sok időm



13/L


2010. jún. 16. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2010. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt tényleg nem lehet szabályozni.
2010. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak gyógyszerrel
2010. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszer?
2010. jún. 16. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
nődoki tud adni nagyon indokolt esetben ilyen gyógyszert, pl. sportoló nők kapnak, ha pont a versenyre jönne meg nekik. e mellett a fogamzásgátló szedésével lehet ,,trükközni" és max 2 nappal eltolni
2010. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szija!:D

Nekemis ez a problémám. minden évben van balatonlellén egy tábor, szinte egész suli megy. júli 13-20-áig megyünk. volt, h felhelyeztem tampont, de aztán ki is vettem. nm akarok alatta tampont használni, főleg, h a balatonelég koszos meg minden.. én ugy hallottam, h csak stressztől, v orgazmustól jöhet meg előbb. de pl osztálytársam vett be ien gyógyszert, vmi amit ienre szoktak használni asszem, vmi véralvadás v vmi iennel kapcsolatos dolog, és annyit bevett, h elis mult. de nmt tőle semmi baja. csakhát erdeisuli, meg minden, és reggel hétkor indultunk, este hatkor értünk szállásra..:D keress rá a gyógyszerre interneten.:D

2010. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! véletlenül én is Balatonlellére megyek csakáddal!!!!!!!!!:))
2010. jún. 29. 19:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Am most jöttem egy táborból Balcsiról és nagyon rossz idő volt kb. 2 órája vagyok itthon:D ( Szigligetről)
2010. jún. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!