Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt 3-4 nappal...

Menstruációt 3-4 nappal előrébbhozni. Hogyan? 16/L

Figyelt kérdés
Augusztus 6-án megyünk nyaralni, most egy héttel előbb jött meg, szóval belerondított az egészbe és pont hatodikán jönne megint.. ha valahogy rá tudnék segíteni, hogy másodikán megjöjjön, csak első nap lenne rossz a nyaraláson:SS Nem akarok egész végig szenvedni. A tampont nem bírom elviselni, elájultam majdnem amikor először próbáltam, és két óráig szédültem:SS nem értem miért, de nagyon félek tőle, ha rágondolok elkap az émelygés:S Kell hogy legyen valami megoldás:((
2011. júl. 15. 17:46
 1/3 anonim válasza:

3-4 nappal nemtudod.:/ Miért kéne?

Egyél nagyon nagyon sok citrusfélét.(grapefruit,citrom,narancs) de tényleg sokat,illetve fürödj már amikor esedékes lenne hogy most kéne megjönnie jooo meleg vizben. De nem egészséges amugy az eltolása.

2011. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Balatonra megyünk, ha már elmegyek, nem akarok folyton a parton ülni rövidnadrágban:SS
2011. júl. 15. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A citrusfélék tényleg előebbre hozzák? Mert akkor ez a válasz a problémámra.
2011. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!