Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik vény nélküli gyógyszer...

Melyik vény nélküli gyógyszer a legerősebb hatású hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászhoz péntekre kaptam időpontot, hónapok óta visszatér ez a panasz időről időre és nem akarok megint szenvedni. A Klion-D általában segített, csak az volt az, ami után megszűnt a gomba, de ugyebár vényköteles. Vény nélküliek közül pedig az összeset próbáltam (Gynoxin, ami megjegyzem jobban ki is hozta, Micovag, Canesten Kombi, kb. az összes flukonazol-klotrimazol tartalmút), amik népszerűek. Van valami olyan vény nélküli szer, ami akár esetleg kevéssé ismert, de nektek bevált aki ezzel küzd? Segítsetek! (Homeopátiás módszerek nem működtek, felejtős.)

2018. jún. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a canesten segitett sajnos egyszer en is elkaptam :(
2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Peraryl Lady-t próbáltad?
2018. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sima Betadine oldattal törölgettem addig, amíg nem jutottam el a nőgyógyászhoz, az enyhítette a panaszokat (de el nem múlt tőle). De szerintem igazán hatásos gyógyszert már csak az orvos fog tudni felírni.
2018. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen, eddig ezt féltem alkalmazni már jutott eszembe, de féltem, hogy durván csípni fog. Alkalmaztam és semmi durva érzés, enyhén csíp, kicsit furcsa, de nem viszketek már tőle. A Pevaryl Ladyt pedig még pont nem használtam de az a helyzet hogy az összes többi hozzá hasonlót ajánlgatták és azok csak pénzkidobások voltak. :’(
2018. jún. 8. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Betadine kúp 5-6 napig, este 1, igaz, betétet tegyél be mert kifolyik. Az kiöl mindent, utána tejsavas irrigálás vagy hüvelytabi.
2018. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
Én is sokáig szenvedtem gombától. Hiába múlt el, mindig visszajött, akár 1 héten belül is. Most már 1 hónapja egészséges vagyok, mert miután kiírtottam a gombát Betadin hüvelykúppal, használtam 6 napig Gynoflort, ami helyreállította a hüvelyem egyensúlyát és most is hetente egyet felhelyezek és teljesen tünetmentes vagyok. Sokszor sajnos elfelejtik mondani a nőgyógyászok, hogy a gombaírtók kiírtják a jó bacikat is, így hiába gyógyulsz meg, utána nincs ami megvédjen és újra előjön a gomba. Ha sikerült kiírtanod, mindenképpen használj valami Lactobacillusos kúpot.
2018. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!