Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vastagbél probléma okozhat...

Vastagbél probléma okozhat hólyaghurutszerű panaszokat?

Figyelt kérdés
Röviden, hajlamosak vagyok könnyen elkapni strandon, wc-n dolgokat és könnyen felfàztam, de fél évvel ezelőttig ezek kezelve voltak mint hólyaghurut vagy egyéb női gondok. Fél éve újra jöttek a hólyaghurut tünetei, de màr nem hatottak sokáig a felírt gyógyszerek. Ezért sok próbálkozás után minap elmentem egy másik orvoshoz aki alaposan végignyomkodta a hasam, megnézte a vitt vizeletet ès mivel abban nem talàlt semmi kórosat, vastagbélre tippelt. Ma voltam teljes hasi Uh-n, ahol szintén nem találtak semmit, a hólyagomnak, veséimnek stb.sincs semmi baja, így ott is azt mondta az orvos hogy megpróbálhatnék egy vastagbéltükrözèst, mert ugyan ezen az oldalàn nem lát semmit a vastagbélnek, de a másik oldalât csak tükrözéssel lehetne megnézni. Kèrdèsem, hogy hallott már valaki ilyesmit, esetleg volt már ilyen helyzetben, hogy vastagbél okoz hólyaghurut tüneteket, mintha fel lenne fázva? Nekem ez nagyon fontos, mert szabályosan rettegek a fent említett vizsgàlattól és lehet, hogy nem is lenne èrtelme megcsináltatni.

2018. jún. 12. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem okoz szerintem. Próbáld ki a D-Mannóz kapszulát. Szerintem segíteni fog. Ez egy ártalmatlan E coli elleni cukormolekula, de rendkívül hatásos. Gyógyításra és megelőzésre is.
2018. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, kipróbálom :)
2018. jún. 13. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!