Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok tampont?

Használhatok tampont?

Figyelt kérdés

Mekkora tampont használhatok? Nem szeretem a betétet nagyon kényelmetlen szeretnék tampont használni!? Lehet vagy inkább maradjak a

betenel ami elég kényelmetlen! Segítsetek 18/L



2018. jún. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Gyakorlatilag 3 féle méret van belőle,neked kell kitapasztalni a vérzésed alapján,hogy melyik napokon melyik az ideális.

Mindegyiket használhatod,még ha szűz vagy ,akkor is.

2018. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minit vagy normalt ha nem hasznaltal meg eddig.
2018. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nyugodtan használj. Először probáld a mini-t, és ha az hamar megtelik, mert erősebb a vérzésed akkor a normált. (Majd esetleg a supert)
2018. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Facelle 32 darabos normál méretűvel kezdtem, és szűz voltam. Nem lett tőle semmi bajom :D A mai napig csak ezt használom, a DM-ben kapható.
2018. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én o.b. silk touch fátyol fóliásat ajánlom, jól csúszik
2018. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne használhatnál. Az egyik barátnőm kishuga egyből azzal kezdte, mert tök váratlanul jött meg neki, és csak tampon volt otthon. Azóta is azt használ.

Én meg betéttel kezdtem, aztán próbálgattam a tamponokat is, de végül maradtam a betétnél, mert nem jött be a tampon. Szerintem nem kényelmetlen a betét, illetve tény éa való, h vannak tényleg nagyon kényelmetlen, vacak betétek, de ki kell tapasztalni, h melyik az amelyik legjobban beválik, és azt kell venni. Én is vagy 20-25 félét végig próbáltam, mire megtaláltam a számomra legmegfelelőbbet, ami egyáltalán nem kényelmetlen. Jah, és ami még sokat javít a komfortérzeten, a gyakori csere. Hülyeség, h 4 óránként kell cserélni, vagy ha teljesen megtelt. Akkor kell cserélni, amikor már kezded kémyelmetlenül érezni magad. Nekem van, h félig sincs még, de már nem érzem frissnek (pl az izzadság miatt), akkor gondolkodás nélkül cserélem. Így sosincs emiatt rossz érzésem, és sosem volt még "balesetem" azért, h a betétem nem tette a dolgát...

Félre értés ne essék, nem akarlak a tamponról lebeszélni, ha azt használnád szívesebben! Csak gondoltam rámutatok pár dologra a betéttel kapcsolatban, h nem feltétlen kell, h rossz érzés legyen betétet használni. Csak sokan elkönyvelik ezt magukban, h a betét rossz, és elzárkóznak tőle...

2018. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!