Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet ha kesik?

Baj lehet ha kesik?

Figyelt kérdés

Mar 10.napja kesik a menstruaciom es aggodom hogy valami baj lehet. A baratommal elunk nemi eletet, viszont most reggel csinaltam 2 tesztet es negativ mindketto. Aznapon amikor meg kellett volna jonnie volt hasfajasom es azutan a napokban semmi, most csak a vizeletem sotetebb de nem veres. Minden honapban szokott kesni max. 2-3 napot de tobbet nemigazan. Mar masodjara fordult elo hogy ennyit kesett.

Valaki valami otlet hogy mit tegyek vagy mi lehet a gond?



2018. jún. 16. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

1. Ha minden hónapban késik 2-3 napot, akkor sose késik, hanem 2-3 nappal hosszabb a ciklusod, mint ahogy számolod.


2. Ha 2 teszt is negatív 10 nap késéssel, akkor biztosan nem terhesség miatt késik, nyugodj meg.


3. Szerintem várj még egy ciklusnyi időt, hátha addig megjön. Nem vagyunk gépek, néha kimaradhat egy menstruáció. Ha akkor se jön meg, akkor érdemes nőgyógyászhoz menni.


Hány naposak a ciklusaid átlagosan?

Hányadik napon vagy most?

2018. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!