Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rakos lehetek? Volt vkinek...

Viktoria1978 kérdése:

Rakos lehetek? Volt vkinek hasonloja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal kezdem van idopontom a dokihoz csak tapasztalatokra lennek kivancsi. Irom a tuneteket: 2-szer volt menzesz kozti verzes, van egy dudor a huvelybenetnel lehet bartholin cysta nem tudom de azon mintha kakastarej lenne egy vilagos börlebeny talan szemolccsel a tetejen. A huvely tele apro bogyokkal. Baloldalt lagyektaji nyirokcsomok duzzadtak de nem fajnak evek ota. Job alhasi szurakodzo fajdalom nemelyik eros de 1-2 mpig tart. Allando puffadas mindegy mit eszek. A huvelybenetnel a nagyajakban 3 db borsonyi dudor. Ugy ennyi. Lehet vmi komolyabb? Rengeteg problemam volt az utobbi 3 evben es elhanyagoltam magam. Remelem semmi komoly. Koszonom a valaszokat. Lecci ne bunkozzatok
2018. jún. 16. 21:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Orvosi segitseg mindenkepp!!!

Barmilyen tanacsot is kapsz sajnos csak nyugtalanitani fog. Szivbol szoritok hogy semmi baj ne legyen. Tapasztalataim nincsenek, leginkabb azert valaszoltam,hogy orvosi velemenyre alapozz minden esetben.

2018. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jún. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!