Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeged, Dr. Szabó Kornél...

Szeged, Dr. Szabó Kornél elérhetősége, jó orvos? Esetleg más nőgyógyász Szegeden?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 23:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia.Mi a férjemmel 2 évig jártunk hozzá. Volt,hogy 1 hónapban 4szer... ugyan úgy elkérte a díjjat amit meg kell fizetni...


Ezzel nem is lenne gond...ha észrevette volna mi a baj.


November 5-én kerestem fel egy másik orvost szegeden (megírom a nevét,ha gondolod).Ő elsőre megmondta mi...3-szor vetéltem el Kornél felelőtlensége miatt...A sok gyógyszert nem is írom már amiket potyába szedtem...A folyamatos hazugságairól nem is beszélve...soha nem volt aktuális amikor telefonon kerestem,a gyors ,hadaró beszéde...


A lényeg nem ajánlom senkinek!!!!



Most épp műtét előtt állok...amit Ő is észrevehetett volna...



Timi

2018. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia. En csak ajanlani tudom. A terhessegem elejetol a vegeig o volt az orvosom. Mikor eloszor voltunk a maganrendelesenel a babanal meg nem volt szivhang, igy mondta, hogy 1 het mulva ujra megnez, de akkor mar nem kert penzt. Telefonon sokat kellett keresni a varandossag alatt, de mindig normalisan valaszolt a kerdeseimre, kedves volt. A szulesrol is csak pozitivan tudok nyilatkozni en 100%ig meg vagyok vele elegedve. Kov. babaval is hozza megyek :)
2018. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hatalmas csalódást okozott nekem is Kornél. Olyan műtétet hajtott rajtam végre, amire utólag kiderült, semmi szükség nem volt. Magánrendelésre mentem és a műtét is úgy tűnt azon belül lesz, mégis egy állami kórházban volt és a költségeket tb-re is elszámolta meg persze tőlem is kért pénzt. Nem tudom, hogy nagyon figyelmetlen-e vagy szimplán át akart verni, egyik se jó. :/ Egyébként a műtéten asszisztáló másik orvos szólt, hogy nem is volt semmi, amit ki kellett volna belőlem műteni, de erről Kornél hallgatott és úgy papírozta le a dolgot, hogy rá se jövök, ha a másik orvos nem szól. Nagyon mérges vagyok rá, Kornél egy hazug.
2019. jan. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%

Változó korban lévő nőtársaim! NE SZABÓ KORNÉLT VÁLASSZÁTOK nőgyógyászotoknak!Nekem is hatalmas csalódást okozott 12 év után(természetesen a magánrendelésére jártam,ahol soha számlát nem kaptam....na de tudjuk,hogy ez sajnos így van másoknál is)Egy ökölnyi méretű miómával mentem hozzá,(amit egyébként folyamatosan nézett és látta, hogy nő)ami súlyos panaszt okozott, de ő hulla fáradtan,este 21 órakor!!! azt mondta,fél év múlva menjek vissza.Már csörgött a telefonja,de még kint vártak ketten, mert

csúszásban volt.NEM TUD MÁR ODAFIGYELNI ESTE!!! Ráadásul közli is a betegeivel, hogy ő milyen fáradt.Neki köszönhetően egy rizikós,hasi vágásos méheltávolító műtétem volt természetesen egy másik orvosnál.Amit egyébként megírtam neki,hogy csalódottságomat kifejezzem,de annyi emberi érzés sem volt benne, hogy egy "sajnálom"-ot odadobjon.

2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan fel kéne hívni az emberek figyelmét arra, hogy Szabó Kornél egy kókler, nem szabadna még mindig praktizálnia. Én próbálkoztam, de úgy megsemmisítette a bizonyítokokat, hogy esélyem sem volt.
2020. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam a vizsgálaton, kb ugyanaz volt mint amit a 4-es hozzászóló írt, másfél órás csúszásban volt, majd igaz megjegyezte, hogy ne haragudjak már, hogy ennyit kellett várnom, de 10 perc alatt lerendezett, gyors megultrahangot, rám hozta a frászt, hogy sűrgős műtétre szorulok, elkérte a vizsgálat díját, majd műtét közben derült ki, hogy felesleges a műtét, de azért elkérte ennek a díját is, pedig TB-re ment és állami kórházban zajlott. A műtét után be se jött hozzám megnézni, hogy vagyok, pedig hagyott bennem egy csövet, amit neki kellett volna eltávolítania, de ezt ő elfelejtette és vérmérgezés közeli állapotban egy random rezidens mentett meg miután egy másfél napig sírva könyörögtem, hogy valaki nézzen már rám, hiába hívtam, nem foglalkozott velem, csak amikor az anyagikról volt szó.
2020. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Kedves utánam és előttem kommentelők!(Én a 4-es vagyok)örülök,hogy megírtátok ti is a negatív tapasztalatotokat!Remélem ezzel segíthetünk másoknak és ők nem járnak majd úgy, mint mi.

Sajnos a jópofaság nem elég- ami persze betalál főleg az érzékeny kismamáknál -,én mostmár a szakmai tudását is megkérdőjelezem!!!Az pedig felháborító, hogy 10 perces időközökkel este 10-ig teletömi a naptárját(meg a zsebét)és nem tud odafigyelni és hulla fáradtan elnézi a problémás eseteket,amiknek aztán súlyos következményei lesznek!!!

2020. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolok!

Egy normális dokit tudtok ajánlani Szegeden?

Én október vége óta kb. megállás nélkül menstrualok, két magán orvosnál voltam eddig, mindkettő azt mondta, hogy nincs semmi bajom és adtak gyógyszert, ami semmit nem ért. Most itt van karácsony, és hajnal 3ota nem tudok aludni, úgy fáj a hasam...☹️

2020. dec. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!