Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Már 3-4 napja fájdogál a hasam, de nem akar megjönni, és nagyon félek, hogy terhes vagyok, annak ellenére, hogy még életemben nem szexeltem. Ez nálam egy ilyen visszatérő félelem..Az a baj, hogy nem is emlékszem, hogy lettek volna menstruáció előtti tüneteim. Általában a melleim szokták fájni és nagyon flegma meg bunkó vagyok előtte pár nappal. De most egyik tünet sem jelentkezett és a hasam is csak néha-néha fájdogál. Nagyon félek, hogy nem fog megjönni! Valami tipp?

2018. jún. 17. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"és nagyon félek, hogy terhes vagyok, annak ellenére, hogy még életemben nem szexeltem"

Gyere le jóisten...


Várjál türelemmel. És nézz utána, hogy készül a gyerek.

2018. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül nincs terhesség! Nyugi megjön,ne stresszelj,mert amiatt késhet!
2018. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
A Jóisten áldjon meg, hány éves vagy??!
2018. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Őőőőh, adásszünet... Attól tartasz hogy teher vagy de még nem szexeltél? What a f***? Okkéééé. Semmi kétségem többé, hogy sok furcsa ember van ezen az oldalon.

Félretéve

A rozmaring tea (őrölt/szárított rozmaring leforrázva cukor/méz nélkül), a citromos víz, a forró hasat ellepő fürdő, az orgazmus (ha nincs más akkor önkielégítéssel), a vörösbor (a vérsejt szabályozó hatása miatt) mind-mind jók lehetnek a menstruáció meghozatalára. Továbbá hasznos dolog ilyenkor a fekvőtorna (lábat állhoz érinteni, bokákat összefogni és gurgulászni, hasprés). Nekem sokszor az is jót tesz és meghozza, ha napozok így nyáron, ha csokit vagy cukrot eszek. A szervezeted mindenre másképp reagál majd. Ha szeretnéd próbáld ki a tanácsaimat.

Sok sikert!

2018. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó a citrom késleltet, de az összes többi jó tipp, nekem is be szokott jönni.
2018. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!