Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire ideges...

Normális, hogy ennyire ideges vagyok a menstruáció előtt 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy ilyenkor a legtöbb nő hisztizik, veszekszik, sír. De nálam ez valahogy extrém módon jelen van. Képes vagyok azon elsírni magam, hogy leejtek egy tollat. A barátommal minden probléma megoldhatatlannak tűnik, úgy érzem semmiből nincs kiút és szakítás lesz a vége. De ez elmúlik kb 1-2 nap után.

A kérdésem az lenne, hogy nálatok is jelen van ilyesmi?

Hogy lehet ezt kordában tartani/enyhíteni?

Köszönöm a válaszokat!

20/L


2018. jún. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már egy héttel előtte elkezdődik. Tiszta idegroncs vagyok, néha már már azt hiszem, hogy meg fogok őrülni. Éppen ezért el fogom kezdeni a premens tablettát, csak egyelőre még nem tudtam beszerezni, állítólag az sokat segít.
2018. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de tudom miről beszélsz. Ez a premestruációs szindróma. Lényegében hormonális okok miatt extrém feszült és érzékeny az idegrendszer. Ezeken a napokon segíthet 1-2 szem nyugtató. De amikor jól érzed magad, akkor ne szedd, mert könnyű rászokni.
2018. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Sajnos velem is elő szokott fordulni. Ez valóban premenstruációs szindróma.
2018. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!