Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 nappal korábban jött a...

10 nappal korábban jött a menstruációm. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 6 napot késett, most 10 nappal korábban jött. Sokszor van úgy, hogy az egyik hónapban késik, másikban korábban jön. Viszont most, hogy megjött, csak tegnap véreztem és ma, hogy felkeltem semmi. Ez sem így szokott lenni. Mi lehet a baj? Kb 5 éve menstruálok, és az utóbbi 3-4 évben már elég rendszeres volt és szűz vagyok.

2018. jún. 18. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal nem gond. De amúgy nem lehet, hogy rövidebb a ciklusod, mint ahogy te számolod, és igazából nem is késik ennyit, csak rosszul számolsz? A 10 napos késéssel hány napos volt ez a ciklusod?
2018. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem 10 napot késett, hanem 10 nappal korábban jött. Nem számoltam semmit el, bárhogy nézem most 27-én kellett volna jönnie, de max pár nappal előtte.
2018. jún. 18. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan is előfordulhat az első években, hogy kimarad 1 hónapban. szerintem nem kell aggódnod, de ha biztosra akarsz menni, elmehetsz nőgyógyászhoz
2018. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!