Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most huvelygomba?

Minii Vikii kérdése:

Ez most huvelygomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eloszor is ne kovezzetek meg legyszi, mert olvastam hogy van akinek hasznalt. Szoval este amikor furdok felszoktam nyulni magamnak es kitisztitom a huvelyemet. Tudom, hogy a korom alatt is sok a baci stb stb.

Szoval amikor felnyulok kis darabkak jonnek ki, amit ha jol sejtek gomba lehet.

Voltam vele nogyogyasznal, o nem latott semmit, de felirt Macmiror huvelykapszulat, amit vegigszedtem. Kb 1-2 hetig semmi bajom nem volt, utana megint elojott.. szaga nincs, nem eg, nem viszket. A nogyogyasz ajanlotta meg az ecetes vizes irrigalast, amit nem probaltam.

Sajnos most pont menstrualok, ezert nem tudok elmenni orvoshoz, de amint tudok megyek, de addigis erdekelne, hogy kinek volt hasonlo tapasztalata, esetleg valakinek valami javaslata?

Koszonom szepen.

21L



2018. jún. 18. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az agyam eldobom😲

Miért nyúlsz fel a kezeddel mosni? Lehet kapni drogériákban 'hüvelyzuhanyt' inkább azt használd...az orvos mit szólt, hogy ezt csinálod?

Ha az orvos nem talált fertőzést, akkor

valószínű 'csak' folyásod van, ami általában menstruáció előtt több szokott lenni...

[link]

2018. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi panaszod vagy tüneted, akkor neked egy ártalmatlan fehérfolyásod van. Szinte minden nőnek van a ciklus minden napján. Tilos a hüvelybe nyúlkálni, főleg kimosni. Egy csomó fertőzésre fogékonyabb leszel. Legyen eszed 21 éves létedre.
2018. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy az miért nyúlsz fel kimosni?? Nem kell a hüvelyedet mosogatni! Felborítod vele a pH-t rendesen.

Az meg mi hogy ecetes vízzel irrigálj? Mi van??????????????? Szét is marna az ecet, de a barom orvostól is elvenném a diplomát.

2018. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Azt mondta hogy langyos vizbe par kanal ecetet es azzal csinaljam... hat a mai napig nem mertem, nehogy nagyobb kart csinaljak vele.

2018. jún. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!