Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja a huvelygomba tuneteit...

2 napja a huvelygomba tuneteit észleltem magamon. Lehet, hogy nem is az?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelott,elkezdett viszketni a huvelyem.Akkor nem vettem figyelembe,gondoltam valami irritácio,mert pont azelott borotvakoztam odalent.Az azután való nap,ugyanúgy viszketést éreztem,nem gyakran,de viszketett.

lehet,hogy ez most hülyeség,de akkor meg arra gondoltam,hogy azért van,mert az utúbbi időben sokat maszturbaltam,naponta,nem az ujjaimmal...es gondoltam,hogy ez az egész azért van,mert felsérthettem magam.

Aztán tegnap,hát közelebbről is megvizsgáltam magam,es a huvelyem belseje fehér volt,nem mindenhol.Akkor már megijedtem.Folyásom is volt,eggyeltalán nem gyakran,de nem is a megszokott,fehér,de kissé darabos,.Utánanéztem,és ezek mind a hüvelygomba tünetei.Orvasnál nem voltam,mára már megszűnt a viszketés is.

Lehetséges,hogy ez nem is gomba?Tudtok valamilyen házi módot,amit ti is kipróbáltatok,és megszűntette?



2018. márc. 15. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet gomba. Vegyél a patikában Canesten vagy Gynoxin kúpot. De ha nem súlyosak a tünetek, lehet vmi hüvelyflóra helyreállító kúp is elég. Ha nem múlik, akkor meg orvos.
2018. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!