Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ovulációt ki hogy szokta...

Az ovulációt ki hogy szokta érezni?

Figyelt kérdés
Elhataroztuk parommal hogy babat szeretnenk. Egyutt vagyunk amikor mi szeretnenk,a legutolso egyuttlet utan 1nappal elkezdett szurni a hasan alja nagyon..2 nap mulva lenne ovulációm (kiszamoltam). Mitől lehet ez? Ennyire érezném vagy mi? Es igen keszulok orvoshoz!

2018. jún. 18. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Képzelődsz, hallucinálsz, mániákus lettél.
2018. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha eddig nem erezted, akkor vszinu most bekepzeled, hogy meg legyen a tuneted majd kesobb a terhessegre... nem szabad ennyire rafeszulni a temara. egyebkent van , aki tenyleg erzi, en is ereztem anno, de sose erdekelt hogy epp mi van, babat szerettunk volna es lett is, nem figyelgettem,hogy mikor szabadul ki a petem.
2018. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azon az oldalon, ahol épp történik az ovu, vannak kis görcseim. Nem fáj, de érezhető. Plusz a hüvelyváladék is elég árulkodó.


Nálam pl. annyira egyértelmű, hogy mikor teherbe estem, akkor a héten csak egyetlen egyszer voltunk egyûtt a párommal :D de akkor biztos voltam benne :)


30 hkm

2018. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!