Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta előtt...

Fogamzásgátló tabletta előtt milyen vizsgálatokat csinál az orvos? Mindenképp kell vérvétel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeretes doki elküld vérvételre. De nekem csak simán felírta.
2018. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor is felírja ha most megyek először ugye ? Csak gondolom megvizsgál előtte meg kérdez .
2018. jún. 19. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvizsgál, és felírja.


Leszarják a vérvételt, meg sokan nem is kérdeznek semmit.

2018. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
relatív hüvelytágulás mérést is illene csinálni, de sokan sajnos nem foglalkoznak vele
2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Igen, kérdéseket fog feltenni. Nekem a harmadik gyógyszer vált be. Az első kettőtől hánytam meg fájt a hasam szedés közben.

2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Jól jön a vérvétel de az elsőt nekem is csak felírta vizsgálat meg minden nélkül. Amikor következő évben mentem szűrésre (másik városban) az ottani doki küldött el vérvételre. Ha vizsgál előtte akkor szerintem sima rákszűrést csinál.
2018. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak 1 éven belüli jó rákszűrés kell hozzá hivatalosan. Vérvétel nem, de ha lelkiismeretes azért elküld, de azzal nem fogja tudni melyik gyógyszer jó neked, hanem ugyanúgy ad egyet aztán csere ha nem jó. Nekem is csak simán citológia után írta fel, megkérdezte volt e trombózis, és hogy milyen árkategóriájú gyógyszert írjon (vannak olcsóbbak és drágábbak is)
2018. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!