Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a terhesség jelei lehetne...

Ezek a terhesség jelei lehetnek vagy csak a meleg miatt van?

Figyelt kérdés
hányinger, miután felkelek az ágyból szédülök, 29napja kellett volna megjöjjön a menstruációm, csináltam 3 terhességi tesztet, 2 szerint nem vagyok az (de ez nem számít mert azóta már voltunk együtt a párommal és nem a reggeli vizelettel csináltam hanem a délutánival), 1 teszt rossz volt,nem mutatott ki semmit. Mostanában alig bírok enni, fogytam 2 kilót. Most akkor mi van?
2010. jún. 16. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem csak 5 hét után lett egy nagyon halvány csíkom,szóval 1-2 napos babát még nem mutat ki.
2010. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 eszo válasza:

szia!

ezek a tünetek lehetnek terhesség jelei is, de sokminden más is okozhatja.


a tesztek csak az együttléttől számított 12-14. napon mondanak biztos eredményt.

Ha sikeres is volt az akció, onnantól számítva 7-10 nap a beágyazódás, és csak ezután kezg el termelődni a hcg nevű hormot, amit ezek a tesztek kimutatnak..tehár ha az van ráírva hogy 3 napos terhességet kimutat, az a beágyazódástól számított 3 nap, ami valójában már kb a 13. nap a sex utántól nézve..


kb így számold..és akkor tesztelj, ha min. 12 nap eltelt már, mert addig úgyis negatív lesz!!!

Egyébként mennyi idős vagy? gondolom nem vagy még 18 azért akartál a tiniambulanciára menni!

2010. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
pont 17 és fél vagy:S szívás. amúgy köszi a válaszokat.
2010. jún. 17. 14:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Képzeljétek el, hogy kb. 50 féle terhességi teszt van és létezik olyan, ami bizony hogy kimutatja az 1-2 napos terhességet is (ha beágyazódott a megtermékenyített petesejt, az első pillanattól termel egy plussz anyagot, azt jelzi a teszt). Nyilván nem az "alsó polcos" árkategóriájú tesztek... de ilyen is van.
2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

csináltam négy tesztet. egy rossz volt, nem mutatott semmit.

de azon kivül mindegyik azt mutatta hogy nem vagyok terhes.. de már negyven napja meg kellett volna jöjjön, nem tudom mi van majd lesz valami..

2010. jún. 27. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!