Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hasznos tanács amitől...

Valami hasznos tanács amitől jobb lesz?

Figyelt kérdés

Reggel keltem fel és fésülködés közben becsípődött a nyakam, vagy megrándult az izom nem tudom. Azóta nagyon fáj, ha forgatom a fejem, ha emelem a kezem. Hirtelen mozdulat és jön a nagy fájdalom. Mit kéne tennem vele? Mitől lenne jobb?

Köszönöm előre is! 18l


2018. jún. 23. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit,nagyon óvatosan masszírozd meg.Nekem az javulást szokott hozni.Ha annyira fáj,hogy hozzáérni sem tudsz,akkor meg hagyd,holnapra valószínűleg elmúlik.
2018. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem sokat segített a masszázs. Nagyon szar, de hagyni kell, majd elmúlik kb 1, max 2 nap alatt. Mondjuk nekem utólag az ilyen izomlazító/görcsoldó krémeket ajánlották mint pl Sport. Amúgy én bevettem cataflamot, attól jelentősen jobb lett.
2018. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!