Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jobb kedvem és örömtelibb...

Hogy jobb kedvem és örömtelibb mindennapjaim legyenek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Mostanában elég szánalmasnak, gyengének és bénának érzem magam.. Elszúrok mindent, elfeledkezek dolgokról, a gondolkodásom korlátozott lett és az egész életemet zavarosnak érzem. Fel akarok állni! És jó kedélyűvé válni. De mit tegyek ennek érdekében?

Ha gondoljátok ajánlhattok filmeket vagy zenéket.. Nem tudom. Vagy bármit ami eszetekbe jut.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. júl. 6. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Itt a megoldás:

http://www.youtube.com/watch?v=oATCQsmHK6U


2. Alapvetően kicsit a szemléleten kell változtatni, mindenre lehetőségként gondolni és célt kitűzni. De mélypontok mindig lesznek az életben. Tanulni kell belőlük, és változtatni. A másik dolog, amit gyakran megcsináltam ilyen helyzetben, hogy elővettem a jó öreg ,,fekete ritmust". Azt a ritmust, amit az ilyen élethelyzetek inspirálnak.

3. Vegyél fel egy vagány napszemüveget, vedd fel a legjobb cuccaid, kapj be egy fél csomag mentolos rágót, és sétálj egyet. Közben hallgasd ezt: http://www.youtube.com/watch?v=GND7sPNwWko (1:10-ig nyugodtan tekerj bele) Michael Jackson (Billie Jean, Beat it, Earth song)vagy Grandmaster Flash, Coolio, Cameo, szintén jó. Ilyenkor ez a ritmus kell! (Rocker vagyok amúgy)


Lazíts! És gondolkodj azon, mit akarsz. Mire vágysz. Emlékezz az élet 6 szabályára! Keress egy biztos pontot az életben (lehet hobbi, rajzolás, zenélés, edzés stb.), amit bármikor csinálsz, leköt, és sikerélményed van benne. Reggel felkelsz, és már azon járjon az eszed, hogy a ,,biztos pontot" fogod csinálni! Ha látják mások, hogy dolgozol valamin, tojsz a világra, és szereted azt, amit csinálsz, minden megváltozik. Felfigyelnek rád, érdekes leszel. Ha meg elcseszed, kit érdekel? Kezded elölről. Ha nekem működött, másnak is működnie kell!

Filmek helyett én életrajzi könyveket ajánlok neked, ha szeretsz olvasni; Emklékmás, Holdséta, Pillangó, Csernus Imre vagy Gary Chapman könyveit. Üdv!

2013. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaid! :)
2013. júl. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!