Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja elkellet mennem...

Myking kérdése:

Egy hónapja elkellet mennem orvoshoz?!

Figyelt kérdés
mert írtora fájt a fejem és az alhasam ki is voltam száradva az orvos nem tudta mi bajom azt mondta lehet cisztam van és ultrahangra küldött de mivel Angliában lakom itt nehéz minden és sokat kell várni meg jött a mensim és 8 napig tartott és elég fájdalmas is volt most pedig nyolc napja szexeltem a párommal és elkezdtem vérezni de irtó kevés és rózsaszínű volt másnap sötétebb volt de ugyan olyan kevés elég fájdalmas és most a 8 napon ma kicsit több jonn de nem anyi amennyi szokott és félek valami komoly bajom van volvastan neten és csak rosszat írták szóval van esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt vagy van? Az kerem írjon mert nagyon aggódom

2018. jún. 23. 16:48
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Vessző vagy valami mondatok közötti írásjel?
2018. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy kimész külföldre, nem muszáj elfelejteni magyarul...
2018. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem a helyesírás érdekel hanem az egészségem
2018. jún. 23. 19:37
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Csak éppen marhára nem lehet érteni mi a kérdésed pontosan.

Különben meg más mit tudna javasolni? Csak azt, hogy oldd meg az orvost, ő tud csak megnyugtatni.

2018. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor így jártál, ne várd el, hogy segítsünk, ha képtelen vagy egy érthető kérdéssel megtisztelni minket.


Én Svájcban élek, mégis tudok normálisan írni. :)

2018. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!