Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlotol mell és...

Szim44 kérdése:

Fogamzásgátlotol mell és petefészek fájdalom lehetséges?

Figyelt kérdés
3.levél közepén járok egy ideje feszül a mellem kb 1-2hete nőtt is tudom hogy ez benne van a tájékoztatóban ez csak mellékes viszont..ha jol érzékelem akkor a jobb oldoali petefészkem fáj.nem folyamatosan ritkán inkább ha erölködök,tüsszentek,pisilek illetve szexnél is de nem mindig .ötletek? Nőgyogyász egy honap mulva adott időpomtot nekem is eszembejutott már. Placebo napok alatt szeretkeztem barátommal de elv akkor véd a gyogyszer es mar nem volt megvonásosom se illetve cataflamot es nurofent kellett szedjek a fülgyulladásomra

2018. jún. 24. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges a fogamzásgátlótól a fájdalom. A gyógyszer véd a szünetben is, úgyhogy a terhesség kizárt.
2018. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!